Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebay.com oldalról rendelt már...

Ebay.com oldalról rendelt már valaki bármit? Megbízható?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egy olyan oldal, mint itthon a vatera, nem lehet rá azt mondani, hogy megbízható vagy nem az, mert rengeteg eladó van rajta. Biztos vannak köztük csalók is, ahogy az itthoni aukciós oldalakon is előfordul. Vannak értékelések az eladóknál, nézd meg, mások mit írtak arról az eladóról, akitől vásárolni akarsz! Nyilván akinél nincs semmi értékelés, attól nem vásárolsz.
2012. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta onnan rendelek,és az ebay.co.uk-ról,eddig minden megjött,az olcsóbb és a drága dolgok is!
2012. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, köszi...Nem tudom, kicsit félek tőle...Ha esetleg valakinek van még tapasztalata, légyszi írjatok!!
2012. ápr. 18. 07:13
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

9 éve vagyok regisztrálva az ebay-en,a legdrágább dolog amit vettem ott,az egy 50.000ft.-os fényképezőgép volt,4 nap alatt megkaptam,de vettem már ott ruhákat,cipőt,és még nagyon sok mindent!

2012. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyon ajánlom én egy éve használom.

Telefonom kijelzője betört 18000-ért csinálnák meg

10000 Magyarországon egy kijelző

5000-ért vettem Ebay-on kicseréltem 5 perc alatt és kaptam hozzá védőfóliát is :)

2013. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!