Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eddig Tgyáson voltam és...

Ha eddig Tgyáson voltam és most lejárt, akkor a Gyedemre is vonatkozik a kompenzáció?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra sajnos nem
2012. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sajnos

csak azt nem értem,hogy miért nem

2012. ápr. 19. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Épp ma hallottam a tv-ben: amelyik ellátás január 1-én érvényben volt, csak arra vonatkozik. Pont olyan kérdés volt, hogy jan.1-én járt le tgyás, 2.-tól GYED, így arra már nem jár.
2012. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sumergo ***** válasza:
Azért nem, mert a neve kompenzáció. Csak azt tudják kompenzálni, ami előtte volt már. Mivel gyedet csak mostantól kapsz, annak nem volt "korábbi" összege, ami több lett volna, amit így lehetne kompenzálni.
2012. ápr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez így ebben a formában nem igaz !

Kivezették az adójóváírást,ezt kompenzálják-nák.

A dolgozóknál a cégek feladata , a TGYÁS,GYED,és GYESen lévőknél elvileg az állam.

Akik váltanak ellátást a következőt nem kompenzálják akkor esetleg alapból emelik?

Nem.

Hazugság és vakítás az egész.

Ha január 1 után vált ,megszívja de keményen. Mennyivel ér többet az a család és miért aki korábban szült???

Egyenlő bánásmód?

Nagyon sok emberre nem vonatkozik a kompenzáció , és igazságtalan.

Ha a családi pótlékba építik be annak aki kereső tevékenység útján jogosult akkor rendben.(ugye az tudta az adójóváírást is igénybe venni)

Szégyen és gyalázat hogy senkit nem érdekel hogy verik át a kismamákat.Ide szülni? Csomagolni és elmenni .Öregedjen rájuk az ország !!!!

2012. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
..és nem az a 10 000 Ft ,hanem az elv .... családbarát ja , a saját családjáé maximum.
2012. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. teljesen egyetértek veled
2012. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!