Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cicin elalvós babák esetében...

Cicin elalvós babák esetében hogyan szoktattátok rá, hogy cici nélkül aludjon el napközben és este?

Figyelt kérdés

Két éves lesz a kisfiam júliusban, szept-től bölcsibe kell mennie, és aggódom, hogyan fogjuk megoldani az ott alvást.

Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy a szopizással elalvós babák, gyerekek hogyan tudtak a bölcsiben elaludni. Köszönöm.


2012. ápr. 21. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Meglepően könnyen! A kisfiam 16 hónaposan került bölcsibe, és előtte néhány héttel elkezdtem legalább a napközbeni cicizésről leszoktatni. Ez nagyjából sikerült is, azonban elaludni napközben és este is csak cicivel volt hajlandó. Féltem nagyon, hogy mi lesz vele a bölcsiben, hogy fog ott aludni, és én voltam a leginkább megdöbbenve, mennyire könnyen ment. Más környezet, nincs ott Anya vele egész nap, könnyedén el is fogadta, hogy olyankor nincs cici. Simán elalszik! Más kérdés, hogy itthon sajnos nem, lassan nekem is kétéves lesz, és bizony este még mindig csak cicire alszik el.
2012. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsiben el fog aludni cici nélkül, mert érezni fogja, hogy ott nincs anya, más a rendszer. Legalábbis az én babám simán elaludt cici nélkül, ha én nem voltam ott.
2012. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen...itt most tényleg az a kérdés,hogy te is szívesen abbahgynád már a ciciztetést vagy csak a bölcsi miatt.
2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A második válaszolóhoz hasonló tapasztalataim vannak. Bölcsiben és itthon apával is simán elalszik, sőt lekopogom, néha már velem is, amikor megkérem, h csak aludjunk :) persze szopi után, de legalább nem cicvel ;)
2012. ápr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!