Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma áttetsző zselészerű kocsony...

Ma áttetsző zselészerű kocsonyás apró darabkákat találtam a babó pelusában. Mi ez? Megijedtem!

Figyelt kérdés
Most vagyunk túl egy húgyuti fertőzésen, ez most mi már megint?? Nem hiszem hogy a pelusból jött (huggies). 2és fél hós, anyatej+tápis
2009. jún. 21. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
De, a pelusból jön! A folyadékfelszivó zselé jön ki, aminek nem nagyon kéne kijönni! Nagyon szereted ezt a pelust? Esetleg más pelusra kéne váltani hasonló árkategóriában...amugy őszintén a pampers-nél is előfordult párszor. De tuti nem a babából jön, ettől ne aggódj!
2009. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pelusból jön,mert nekünk is amikor sok a pisi akkor ilyen. Én már sok pelust kipróbáltam,de ha sok a pisi mindegyikből kijön ez a zselés anyag.7 hónaposak vagyunk.
2009. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen a pelusból jön! Én úgy vettem észre, hogy akkor volt ez, ha nagyon sokat pisilt bele a babám, ha oda voltunk valahol, és nem cseréltem le róla időben a pelust.

Próbáld meg gyakrabban cserélni, ahogy írtad húgyuti fertőzése volt a picidnek, akkor szerintem nem is árt.

2009. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb fél órával előtte cseréltem le, mert szopi előtt cseréltem, de hallottam hogy rottyantott, úgyhogy cseréltem utána is. AMúgy hátul egy picit megsérült a pelus, mert össze volt ragadva a tépőzárral, és ahogy szétnyitottam kitépett belőle egy picike darabkát. De ez egészen hátul volt, a babónak meg inkább elől volt tele ezzel a cuccal. Akkor ne aggódjak? Nem lehet baja tőle?
2009. jún. 21. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen egyszer-kétszer 4 hósan, én azt hittem először, hogy genny. Ráadásul húgyútink is volt.Én is megijedtem, de szerintem lehet a pukival jön vagy hüvelyből enyém kislány, vagy tényleg a pelusból.
2009. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pelusból jön,nem a gyerekből!!!èn nem láttam összefüggést azzal, hogy pisis volt e nagyon vagy kevésbé! Ne aggódj! Bár az azért nem túl jó, hogy ilyen zselés cucc jön ki a pelenkából, de legalább nem a bébiből!
2009. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült megnyugtatnotok :)
2009. jún. 21. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!