Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen tortát készített...

Ki milyen tortát készített vagy vett a baba 1 éves születésnapjára?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok cukrászdában van már kimondottan 1 éves szülinapra készített torta. Ha szólsz miatta biztos segítenek!
2009. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyat, amilyet mi szeretünk. A kicsi úgyis csak egy falatot ehetett belőle. Amikor már voltak nagyobb gyerekeim, akkor a kicsik olyat kaptak, amilyet a nagyobbak is szerettek.

Neki még teljesen mindegy, hogy milyen e torta, csak égjen a gyertya.

A többi vendég izlését vedd figyelembe.

2009. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 21. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:
én csináltam külön a kisfiamnak. szerintem ha őt ünnepeljük, akkor így illik. neki is jár a tisztelet. csináltam neki külön 1 johurttortát babakeksszel.
2009. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudsz olyat kitalálni,amibe csak olyan hozzávalók vannak,amiket megehet. PL.Joghurt,kukoricadara,tápszer,babatej. Én remek tortát csináltam,egy picit neki,mégiscsak az ő szülinapja és egy másikat,amit a felnőttek kaptak,abból pár falatot evett. A pici saját tortáját viszont mind megette, igy mindenkinek jó volt. Szerintem ne a többiekhez igazodj,hanem a szülinaposhoz!
2009. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagy fatörzs tortát vettem neki. Mindenki evett belőle, a babának is ízlett. Szülinapja volt, így megengettem neki, h egyen, amennyi csak jólesett. Ja meg volt rajta mindenféle micimackó, malacka, tigris marcipán, meg egy 1. számú gyertya.
2009. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is!


Közben találtam egy jópofa tortát, gondoltam megosztom veletek :)

[link]

2009. jún. 23. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!