Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet alkalmazni a...

Hogy lehet alkalmazni a suttogó felvesz/letesz módszert olyan babánál, akinek még a feneke sem ér az ágyhoz máris sír?

Figyelt kérdés
Akkor is be kell tenni az ágyba?És máris kivenni?Mert ugye sírni hagyni nem akarom.Valakinek sikerült ez a módszer,akinek ezt csinálta a babája?
2009. jún. 21. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvileg ugye ki kell várni azt a fázist, amikor már nagyon laposakat pislog, elnehezült, de még nem aludt el. Akkor tedd be, hátha. Ha ilyenkor is sir, én elkezdenék kedvesen beszélni hozzá, simogatni, az arcomat odabújtatni, hátha kicsit megnyugtatja. Ha ez sem jön be, akkor kipróbálnám a cumit, ahogy irja, ha fáradt a baba és kicsit sirdogál, nekem bejött, pedig nem akartam cumiztatni, de megnyugszik tőle és elalszik, igy neki is jobb szerintem. Ha ez sem jön be, mert kiköpi a cumit, akkor először megpróbálnám szopiztatni evés előtt, és ha már ott majdnem bealudt, akkor próbálnám áttenni.

Aztán ami nem Suttogó módszer, bevallom, ha mindenre sir, de fáradt, és érzem, hogy ez már csak hiszti, én van, hogy nem rögtön veszem fel, hanem várom fél percet, lehalkul-e. Ha halkul, hagyom gőgicsélni, ha erősödik, fájdalmasabb, megint felveszem. Én a könyv alapján erre jutottam. Nekünk szerencsénk lett, vagy bealszik magától, vagy cumival, sosem kellett a többi verziót kipróbálni, bár a kezdetektől a saját ágyában alszik.

A türelem a fő szerintem, illetve ismerd meg a babádat, mikor tényleg fáradt, mikor hiszti, az elsőnél érdemes próbálkozni.

Egy 2.5 hós baba anyukája

2009. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!