Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha bölcsibe adom a kisfiam...

Ha bölcsibe adom a kisfiam biztos, hogy sokat lesz beteg?

Figyelt kérdés
Szinte minden anyukától azt hallom, hogy amikor a bölcsit elkezdték sokat volt beteg a gyereke. Van köztetek olyan aki ezt meg tudja cáfolni. Csak szeretném tudni mire számítsak. Van rá esély, hogy mi ne így legyünk?
2012. ápr. 23. 12:52
 1/7 anonim válasza:
100%
Az anyukáknak igaza van. Egy bölcsis gyereknek még kialakulóban van az immunrendszere, ezért természetesen hamarabb megbetegedhet. A megbetegedés ebben az időszakban inkább szükséges rossz, ezen minden gyerek átesik ha közösségbe kerül.
2012. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a sok. A lányom havi egy hetet van itthon, állítólag ez még jó. Van olyan gyerek, aki megy 3 napot, 3 hetet van otthon. Kivédeni nem tudod sehogy, majd megszokja a közösséget. Csak addig ki ne rúgjanak a munkahelyről...
2012. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm fia szeptemberben kezdte a bölcsit és az első 5 hónap alatt 1x 1 hetet volt csak vele otthon. Azt mondták a bölcsiben, hogy ez nagyon ritka és nagyon szerencsések.

Mi márciusban kezdtük a bölcsit, rá 2 hétre lett náthás a kisfiam (a bölcsiben szinte az egész csoport beteg volt, és sokan nem maradtak otthon), 1 hétig volt itthon, és most lett megint beteg, szintén csak náthás, folyik az orra, de azért a biztonság kedvéért pár napig otthon marad.

2012. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Éppen tegnap találkoztam azzal az ismerősömmel, akinek január óta bölcsis a kisfia. Eddig egyszer sem volt beteg, januárban volt 2 éves. Igaz, ő még reggel-este szopizik, talán az anyatej védi ilyen stabilan, gondolom én.
2012. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 hónapja kezdtük, de még nem volt beteg. Igaz én beszoktatás előtt 1 hónappal csináltam neki egy béres-csepp+cEbion kúrát. Ezt javasolta a doktornőnk.
2012. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Béres-csepp nekünk nem jött be, sőt már nagyon sokféle "csodaszert" kipróbáltam. Semmi. Szerintem a legtöbb csak lehúzás, én már nem költök ilyenekre.
2012. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Túl kell lenni ezen az időszakon. Egyéni dolog, kinek, milyen immunrendszere van a kisgyerekének.

Ha nem járna bölcsibe, akkor az óvoda első éve lenne szinte ugyanilyen.

2012. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!