Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez négykézlábnak számít már?...

Ez négykézlábnak számít már? 5.5 hós babám szépen kinyomja magát, és ha a combunknak, vagy fotelnek tudja támasztani a kis lábait, akkor négykézlábazik, és hintázik.

Figyelt kérdés
Ha nem tudja kitámasztani a lábait, akkor kinyomja csak a felsőtestét a kis kezeivel. Mikor fog mászni?
2009. jún. 21. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. A fiam 6 hónapos, ő is már egy hónapja csinálja, de még nem mászik. Lehet, hogy hamar elkezd mászni, lehet, hogy nem, ezt nem lehet előre tudni. Én is azt hittem, hogy na most majd már biztos elkezdi a mászást, de nem. Nem is látom, hogy szeretne, mert ha megtud kapaszkodni valamiben, akkor fel akar állni. Én már attól félek, kihagyja a mászást, és az állítólag nem jó.
2009. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!