Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen esernyő kocsit ajánloto...

Milyen esernyő kocsit ajánlotok, ami dönthető támlájú, masszív (több gyereket kiszolgál) és 20. 000ft körül van? Bnv-n a börzén szoktak lenni újak is? Ott drágábban vagy olcsóbban adják a kereskedők?

Figyelt kérdés
linkeljetek,hogy kinek milyen kocsi vált be.mire kell figyelni vásárláskor?
2012. ápr. 23. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

Azért vettünk ilyet, mert kicsire össze lehet csukni és adtak hozzá lábvédőt és esővédőt. Nekem ez volt a szempont, mert utaztunk (kevés volt a hely a csomagtartóban a cuccok miatt) és télen mentünk, úgy hogy mindenképpen akartam extra védelmet, nem plusz pénzért. Egyébként mi kb 22 ezerért vettük az elefántiban azt hiszem.

Nem teljesen dönthető a háttámlája, szóval újszülöttnek nem jó. Nagy a kosara, de ha lent van a háttámla akkor nem lehet be és ki pakolni. Elég stabil, viszont nem terepre való kocsi.

A bnv árait nem ismerem.

2012. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem van egy abc design-om ami egy kalap kaki a top riderünkhöz képest. Már a második gyereket tologatjuk benne. Nem nehéz, könnyen belefér a kocsiba (suzuki swift) és több fokozatban dönthető. Én egyszerűen imádom
2012. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van. 2 gyerekem használja, és jó állapotba van. könnyű, és dönthető. de nem vízszintesig. nagy a kosara, van elől hátul pohártartója.+ hátul a tolókarnál van kis tároló is.

esővédőt külön vettem hozzá

a kerekei bolygósak az elsők, de fixálhatók is.

2012. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!