Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Duci baba? (lent)

Duci baba? (lent)

Figyelt kérdés
3500grammal született és most 6950gramm! 1hét múlva lesz még csak 3hónapos. Szerintetek nem sok ez? Tápszeres egyébként.
2012. ápr. 24. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
a fiam is pufok volt de aztán ugy kiegyenlítodott.
2012. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, duci, de szerintem teljesen rendben van. Inkább legyen kicsit duci, mint hogy ne fejlődjön!!! Ne aggódj, majd ha elkezd mozgolódni aktívabban, egyből lemegy a "felesleg".
2012. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán átlagban van.
2012. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerria ***** válasza:

Hány cm-s az sem mindegy, plusz lehet nehéz a csontozata is.


Kislányom most 5 hónapos, 7100g körül van, és 65 cm. Szintén tápszeres. Ő 2760g-mal és 50 cm -vel született. Eleinte havonta 1 kg-t hízott, és a dokink folyamatosan kiakadt, pedig egyáltalán nem duci.

Tény hogy szeret enni, de erre kitaláltunk egy trükköt, ami bevált :)

2012. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fiamra is mindenki mondta mindig, hogy te jó ég mekkora!

3050-el született, 3 hónaposan 6420g volt, fél évesen 8090g,1 évesen 10,46 kg.

Most 1,5 éves, és 12,5 kg.

Ami változott, hogy most mindenki csodálkozik, hogy tényleg ilyen nehéz??mert nem látszik rajta....mióta aktívan mozog nem mondják ducinak.

Én inkább legyen tartaléka, mert akár egy fogzás is fogyással járhat!Volt 1 hónap mikor fiam egy grammot sem hízott, mert alig evett valamit a foga miatt!És akkor nem beszéltünk még betegségről, de az ne is legyen:)

Szóval minden oké:)

2012. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyi mindentől függ ez, nem szabad összehasonlítani a babákat. Egyébként teljesen normális a súlya. Inkább legyenek tartalékai.

Az én kislányom 3000 grammal született, most lesz 3 hónapos és 5100 gramm. Az csak cc. 2 kiló, ami teljesen átlagos hízás, de olyan kis hurkás csajszi.

A házunkban van egy másfél éves kislány, aki 15 kiló, fél kilóval nehezebb, mint az én 3 és fél éves fiam! Na ez a kislány tényleg duci! :)

2012. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 2 hónapos 7 kiló volt, 5 hónaposan 8,7:) Na ő nagy baba! A tiéd nem.

2012. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3hónap alatt duplázott! :) De ettől függetlenül nem kirívóan sok a súlya.

Egyébként én fiam is tápis, 3050-nel született és 2.5hónapos, most 5.3kg. szerintem tökjó a súlya, de mikor tanácsadáson voltunk 1. ill 2.hónaposan akkor 3770 illetve 4950gramm volt- és nagyon-nagyon kihangsúlyozva mondta ott a védőnő meg a doki asszisztense, hogy HUUUU de jól összeszedte magát a gyerek.

Nem akartam értetlenkedni, hogy egy 2hónapos 4.95kg súlyú baba tényleg olyan bizarrul óriásnak számít???

:)

Jó egészséget nektek!!

2012. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!