Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell venni vmi speciàli...

Kell venni vmi speciàlis mososzert a nyàr végén szuletendo babànk ruhàinak a mosàsàhoz? A baba ruhàit majd kulon kell mosnom, vagy mehet a mi cuccainkkal? Hàny fokon kell majd mosni,60?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem mostam külön a babák ruháit (3 gyerekem van) és nem vettem speciális mosószert sem. Egyben mostam a mieinkkel 60 fokon.
2012. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Dreft-et vettem, érzékeny bőrre valót, elégedett vagyok vele. Külön mosom őket, a hőfok a szennyezettségtől függ (alapból 40 fokon mosom őket). Öblítőt nem használok. Gratu a Babihoz :)
2012. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én külön mosom,sensitív mosószerrel,az öblítő részbe pedig kicsi ecetet öntök ez fertőtlenít és a maradék mosószert is eltávolítja a ruhákból,és 60 fokon mosom a ruháit.
2012. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

6 hós koráig mosódióval, külön mostam a ruháit, ecettel öblítettem.

Utána persil sensitív-vel, de azóta is külön, mert mindig összejön egy adag a ruháiból.

2012. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Persil Sensitiv mosószert és Gabi öblítőt használtam 1éves koráig. Onnantól már az a mosószere,öblítője mint nekünk,viszont még mindig külön mosom a ruháit.Most 20hós.
2012. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egyben mosom a miénkkel. Dreft baby vagy Tomi baby a mosógél, öblítőnek pedig fehér coccolino :D

Semmi baja tőle :)


Boldog Babavárást!

2012. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sumergo ***** válasza:
40 fokon mosom a ruháit külön a miénktől. Hetente 1x mosok neki, így meg is telik a mosógép a ruháival. Mosógolyót használok, és Silan sensitive öblítőt. Mikor előfordult baleset eleinte, hogy kifolyt a kaki a pelusból ,akkor kézzel kimostam azt az egy-két ruhát Dreft baby-vel.
2012. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem nem kell külön mosószer, én uazzal mostam, mint a miénket (Tomi) + öblítőt is használtam (Silan). állítólag jó, ha első 6 hétben megvasalod a ruháit,az fertőtlenít. én nem tettem, mert utálok vasalni, ezért inkább nem mostam össze a mi ruháinkkal a lányomét.
2012. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!