Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 és fél hónapos babának...

2 és fél hónapos babának jöhet a foga?

Figyelt kérdés
4 napja egyfolytában sír a babám,folyik a nyála,az öklét mindig a szájába akarja van és ki van fehéredve alul az ínye,de nincs meg duzzadva.Éjszaka nem alszik,pedig eddig mindig végig aludta az éjszakát és alapvetően nem sírós baba.De most éjjel-nappal sír,nem tudom semmivel megnyugtatni.Próbáltam hasra rakni,ringatni,ölbe venni,játszani,de semmi se jó.Nem akarom elhinni,hogy a foga jön.Nem túl korai ez?De ha nem a foga jön akkor mi baja?Segítsetek légyszi,mert már nagyon kétségbe vagyok esve,szinte síkítva sír.
2008. ápr. 20. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nem mondom hogy nem a foga, de elég korai lenne.De lehet hogy az.Ha esetleg cicizteted akkor lehet hogy kevesebb a tejcsi és azért sír.
2008. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes kisfiammal is ugyanigy vagyunk, a védőnő szerint lehet a fogzás jele mert ez egy hosszabb folyamat.
2008. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk időszakosan jelentkezik ez a probléma, most már 1 éves lesz a lányom, és 5 napja megint nem alszunk. Sajnos a fogzás hetekig is eltarthat, de ha áttör végre, egycsapásra megszűnik a probléma. Nálunk egy kis nátha is okozott ilyet, mert idegesítette, hogy nem kap rendesen levegőt a nóziján.
2008. ápr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem most 6 honapos a kisfiam,és nàlunk is a nyäladzàs,ökölszopogatäs elkezdödött mär honapokkal ezelött,de az hogy nem alszik és visit kb 3 hete.tehät sztem a fogzäs jelelesz,de valoban több honap is lehet mire kibujik a fogacska,de ne aggodj nem mindennap lesz ennyire bömbi vagy alvatlan az éjszaka...viszont menj le gyogyszertärba vegyel neki kenöcsöt az inyére.ne ecsetelöt...!kenöcsöt.abböl rakj a cumira kicsit és kend szét vele az inyén.ez elzsibbasztja és megnyugtatja a babät,amitöl lehet be is csicsizik ha sok siräs utän van:).
2008. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valami fogzás könnyítő krémet,ha megszünik a sírás meg van a megoldás,de szerintem attól nem sír egyfolytába.Az én lányom akkor sírt így amikor elfogyott az anyatej.Én ugy éreztem van még tej,hiába raktam cicire elfordult stb.,majd végső elkeseredésemben kiprobáltam a tápszert és azóta nem sír.(Pont ennyi idős volt)
2008. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!Mi is ugyan így voltunk, csak az én kis fiam 2 hónaposan kezdte, a dokrotnő azt mondta, hogy még nem jöhet a foga, szerinte nehezen emésztette az anyatejet.Adott mindenféle gyógyszert, de egyik sem használt. Amúgy szopott 100-130 ml 2,5-3 óránként, szóval éhes nem lehetett. Ezt csinálta egy hétig, utána megpróbáltam tápszert adni neki. Egyből rákapott az üvegre, és aludt 5 órát, ami eddig szokatlan volt. Azóta tápszert eszik, már átalussza az éjszakát, és napközben is 4 óránként eszik. Szóval mi így jártunk, hátha tudtam vele segíteni.
2008. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!