Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Pierre Cardin ps286...

Milyen a Pierre Cardin ps286 autósülés? Kapnák ilyet, de nem tudom, milyen a töréstesztje? Igazából én römer-t szeretnék, de ezt meg kapnám, így nem kellene érte fizetni. Elfogadjam?

Figyelt kérdés

itt meg is tudjátok nézni újonnan,én használtan kapnám

[link]


2009. jún. 23. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem fogadd el.Mi most vettük meg a 288-ast és babám nagyon szereti.Bnőmnek meg pont ez a típus van, amit te kapnál.A töréstesztjét sajna nem tudom, de remélem nem is tapasztaljuk meg.
2009. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel mi ritkán autózunk hasonlot fogunk venni,aki minden nap viszi kocsival a gyereket sztem annak érdemesebb egy drágább/jobbra beruházni.
2009. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem találok tesztet

esetleg vki nem segítene? az autó fajtája számít?daewoo lanosunk van 5 éves.és nyáron sokszor utazunk 300 kmt

2009. jún. 23. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok:még annyit, hogy azt kérdezt meg volt-e balesetük a kocsival, mert olyan esetben sérűlhet az ülés, ha nem is látszik rajta semmi akkor is.A 2-nak igeze van, ha gyakran autóztok drágábbat vegyetek.
2009. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyet értek a 2.válaszolóval.Mi szinte az autóban élünk-naponta megyek a babámmal,ráadásul Bp.-en lakunk-ezért BébéConfort Axiss ülést vettünk.Nem volt olcsó-80 ezer ft-,de a töréstesztjei nagyon jók.Én azért nem vennék használtat,mert nem tudni,h milyen "trauma" érte az ülést...és akkor már semmit nem ér.Ha keveset autóztok jó az olcsóbb is,de én akkor is ragaszkodnék jó márkájú üléshez.És a Römer nagyon jó!!!Ha megteheted,vegyél inkább újat.Abból is van többféle árkategória(a Römernek)
2009. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Mi csak azért veszünk ülést hogy ha 2 havonta egyszer hivunk taxit pl. akkor ne büntessenek meg minket.(vagy szülők elvinnének minket vhová kocsival,vagy hasonló)

2009. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!