Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos kisfiam 80-s...

21 hónapos kisfiam 80-s ruhákat hord akkor télen meg kora ruha kell neki? Harisnya és téli overál érdekelne!

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos elsőre nem értettem a kérdést :( A "meg kora" az mekkora akar lenni? Ha igen, a válaszom:

Az én fiam most 30 hós és 92-es ruhát hord, tehát ha 86-92 méretet veszel neki, annak tutira jónak kell lenni, mert az a következő két méret. Hacsak nem nő hirtelen elég nagyot a kismanód :9

2009. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi, ha egy kicsit érthetetlen volt a kérdés!
2009. jún. 23. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várható nála nagyobb ugrás, mert pl. az én kislányom nem túl nagynövésű, mégis most, 22 hósan 86-92-es ruhákat hord. Overálból viszont tavaly télen nekünk kisebb méretű kellett, mint alapban a ruhái, azokat valahogy olyan nagyra varrják, ezért 92-es ebből elég lesz valószínűleg. Harisnyából lehet akkora, mint a kicsi ruhamérete, én 92-98-104-est szereznék be a helyedben.
2009. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!