Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez meg betudható fogzasnak,...

Ez meg betudható fogzasnak, vagy betegség lehet?

Figyelt kérdés
Kislanyomnak éjszaka hoemelkedese lett. Reggelre sem ment le, pedig kapott láz csillapitot is (nagyon sírt is, fájdalmasan). Reggel mar kétszer ment a hasa. Nyugos, bujos. Honnan tudom, hogy a foga miatt van, vagy valami mas a baj?
2012. máj. 3. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sehonnan. úgyértem ha eddig is így reagált a fogzásra akkor mondhatod hogy jóeséllyel csak fogzás és nem egyéb betegség.


Hívd fel a gyerekorvost /védőnőt majd ők is javasolnak valamit mert másképp látják.

2012. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze lehet a foga miatt a tünetek utalhatnak rá! Nézd meg az ínyét hogy piros-e és fel van-e dagadva?
2012. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

A fogzás nem betegség.

Ezért nem lehet láza, se höemelkedése.


De elöfordulhat, hogy gyengébb a fogzásnál az immunrendszere és elkapott valami vírust.

2012. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok! Fogzáskor lehet láz ,hőemelkedés!!!!!!
2012. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A védőnőnk most volt tovább képzésen. Most az az álláspont hogy a fogzástól nem lehet lázas.
2012. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ket foga van csak, azok nagyjából egyszerre jöttek. Hoemelkedese akkor nem volt, hasmenése egy kicsit igen. Delutan rendel csak a doki, majd felhívom. Meg van dagadva az inye, de mar hetek óta. Akkor mondta a doki, hogy igen, jön a foga. De azota se jött ki.
2012. máj. 3. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy most úgy tanulják a védőnők hogy nem lehet lázas. Az én közelemben az összes gyereknek volt láza, hőemelkedése mikor jött a foga. Sőt az én lányomnak addig volt láza amíg át nem tört a foga, ahogy múlt a láz úgy lehetett látni a fog hegyét, és nyálkás hasmenés is társult mellé!
2012. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tuti nem a foga, 39 fokos laza van/volt. Szóval delutan doki. Köszi a válaszokat!
2012. máj. 3. 12:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen magas a láza akkor tényleg nem a foga, inkább vírus!
2012. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!