Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyitott egyes sport...

Miért nyitott egyes sport babakocsiknak a vége, nem értem?

Figyelt kérdés
Most készülök váltani, de ezt nem értem. Nincs odavarrva a fej résznél az anyag. Akkor ott simán befúj a szél meg minden? Vagy van valami trükkje? Egyébként a bertoni sun sport babakocsit nézegettem, ennél láttam...
2012. máj. 3. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ööö én meg azt nem értem, mit nem értesz. Már nagyobb a baba, mikor ebbe belekerül, nem fogja megtépázni a szél, főleg nyáron. Több sport babakocsi nem is ennyire zárt, mint amit néztél. Mennyi idős a babád?
2012. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az azért olyan, mert előrréb lehet hajtani, ha netán szemből sütne a nap, tehát a kicsi elé. szerintem praktikus.
2012. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez a babakocsi arra való, hogy a járni tudó babádat beleültesd ah elfárad. tehát már nem fekszik. tehát nem fúj be a szél és nem is csecsemőt teszel bele, hogy számítson, hogy a feje fölött átfúj-e a szél. egyébként az előző válasz is jó, erre én is használtam :)

ez a kocsink van, csak akkor vedd meg ha nagy már a babád, különben nagyon nagyot fogsz csalódni.

2012. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszolónak köszönöm!
2012. máj. 3. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk EasyGo Loop van.A hátulja tépőzáras,egyáltalán nem fúj be a szél akkor sem ha lefekteted.És azért olyan a hátulja mert előre lehet hajtani a tetőt,pl ha nagyon fúj a szél stb.

[link]

2012. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!