Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki kislányotok szobája?

Hogy néz ki kislányotok szobája?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék kislányszobához :) milyen bútorok vannak benne? esetleg mutattok képet is? (vagy olyan képet ami nem a Ti gyermeketek szobája, de egy átlagos család is megengedheti magának.
2012. máj. 6. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:

A butorok fehérek, a függöny fehér és rózsaszín pillangók vannak rajta, a sötétítője sötét lila. Az ágyneműje Minny egeres. A szőnyeg rózsaszín és lila. A fal fehér. Gobelin képek vannak a falon, és bordűr szerűen lila rózsaszín virágok dekorgumiból.

Képet küldök privát ha gondolod.

2012. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Világosabb zöld fal, rajta sötétebb zölddel fa minta, a bútor/padló sötétbarna, a textíliák zöldek. Van kiságy, könyves szekrény, egy fiókos szekrény rajta zöld pelenkázólap, meg egy játékosláda :)
2012. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

jajj nagyon jó lenne :)


kato-kissviki@freemail.hu

2012. máj. 6. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, két lányom van egy szobában, a kicsi 1,5 éves a nagy 4 lesz a nyáron. Világos lime színű a fal, és zöld a szőnyeg. A kiságyunkat csináltattuk, egybe van a pelenkázóval komóddal és alul ágyneműtartóval,vanilia + capuccino színű, hozzá tartozik egy ugyanilyen színű ruhásszekrény, amiket fa bútordíszekkel dekoráltam ( [link] A fogantyúk virág alakúak a bútorokon. A nagylányomnak, fenyő leesésgátlós ágya van, szívecskés mart mintával. A falon ilyen falimatricák vannak, ez a bolti kép, de a matricák ugyanezek nálunk is: [link]

Ezen kívül könyvespolc, játékkonyha, és rengeteg játék van a szobában.

Illetve amit még szeretek a meskán rendeltem névtáblát az ajtójukra, ezt: [link]


Nézz körül kézműves oldalakon, biztos sok ötletet merítesz, jó lakberendezést, dekorálást neked! :)

2012. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon jó tippetek kaptam :) várom a további válaszokat :)
2012. máj. 10. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy lány (4 éves lesz a nyáron) és egy fiú (21 hónapos) lakik egy szobában, illetve most megint kislányka érkezik pár hét múlva. Közös a szobájuk, de talán így is érdekel, leírom neked:

A fal halvány napsárga, a függönyökön micimackó és barátai, kétoldalt narancssárga függönydarabbal van keretbe foglalva.

Minden bútor fenyőből készült, a két nagyobbnak leesésgátlós gyerekágy, a picinek normál rácsos kiságy. Minden gyereknek saját komódja van, ebben vannak a ruhái, van álló polc a játékoknak, ezen narancssárga és világos zöld műanyag ládákban sorakoznak a játékok. Szőnyegük világos drapp, az ágyak előtt pici micimackós kilépő. Szintén micimackós az ágyakon a terítő is mindhármuknak.

Összességében teljesen unisex, de nagyon meleg, barátságos szoba, szerencsére hatalmas, hárman is bőven férnek majd benne. :-)

2012. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Levendulalilák az oldalfalak,a plafon fehér.A lila falakon vannak dekorgumiból fehér pillangók.

Van egy gyönyörű fehér lámpa a szobában,amin kis lila pillangók vannak.:)

Az összes bútor fehér,a szőnyeg sötétlila.

Lila-rózsaszín pöttyös műanyag tárolókban vannak a játékok.

A függöny fehér,sötétítő nagyon halvány lila.


14 hós ikerlányok lakják.:)

2012. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jajj nagyon jók amiket ítok :) én katicás szobát akartam de sehol nem találok :(
2012. máj. 12. 22:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Katicákat falmatricában is kapsz, nézz szét nagyobb üzletekben, biztosan lesz, vagy ha ügyes vagy, akár magad is megfestheted. Segíthet, ha pl. diavetítővel vetíted a falra a festeni kívánt képet, akkor el se tudod rontani. :-)

Nekem a nagylányom (4 éves lesz júli végén) most katicamániás a Bogyó és Babóca óta. :-))

2012. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mit keresel? Ha beírom a keresőbe, akkor szinte mindenből lehet katicásat találni (falimatrica, ágynemű-szett, szőnyeg, polc, fogas, bútordísz, függöny), igaz sok helyről kell összeszedni, de biztosan tudsz katicás szobát alkotni. Vagy magát a bútort szeretnéd katicásra?
2012. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!