Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Rossmann-os Babydream...

Milyen a Rossmann-os Babydream tejpép? Édes vagy íztelen? Szereti a babátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
a kukoricagrízest nagyon szerették a gyerekeim, enyhén vaníliás ízű, de nem túl édes és kellően semleges ahhoz, hogy akár gyümölccsel is dúsíthattam nekik.
2012. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém is a grízest ette egy darabig, szerette nagyon. Mondjuk egyébként sem volt válogatós sosem, talán a gyümölcsöset nem ette meg, pedig amúgy a gyümölcsöt nagyon szereti.
2012. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert nekem a Hippestől majdnem hányt,olyan rossz. A Milupa sárga dobozost szereti,ez elég édes ízű. Ma láttam,hogy a Rossmann-os tejpép mától akciós 499.- .
2012. máj. 7. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindnek van egy mellék íze, a tejpépjeit nem szereti , a többi rossmanos termékkel nincs bajom de ez nem jött be egyik se
2012. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom egyik Hippet se szerette, viszont a Milupákat imádta.Meg egy-két Nestlét.A Babydream-ből csak a kekszeset próbáltuk, az hónapokon át a kedvence volt.Aztán egyszercsak már nem volt hajlandó megenni.Gondolom megunta.Azóta nem próbálkozunk vele, mert már 16 hónapos a sdrágám, de bizton állíthatom, hogy finomak.Szerintem megér egy próbát.
2012. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!