Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcéma kezelésére a Babe, Dr....

Ekcéma kezelésére a Babe, Dr. Wolf, vagy Eucerin készítményt ajánlanátok? Van olyan esetleg, aki többet is kipróbált?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak Babé, de az jó volt.
2012. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én mindent kipróbáltam.

Hosszabb távon a babé és a lipikar jött be, ezeket nagyon szeretem, csak iszonyat drágák.


Most 3 éves a fiam, már múlóban az ekcéma, így a bőrgyógyász által kevert a-vitaminos krémet használjuk, plusz a babé olajos fürdetőjét.

2012. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eucerin olajtusfürdő és Perilla krém.
2012. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, azt kell mondjam, nem úszhatod meg, hogy próbálkozzatok. Ha szerencséd van, az első választásod lesz a megfelelő, de azt tapasztalom, h ahány atópiás bőrű kisgyerek, annyi minden válik/válhat be. Mi is próbáltunk drága dolgokat (physiogel, oilatum, eucerin), de az olcsók váltak be, leginkább a gyógyszertári sztearines krém (sima testápoló, tejkrém a másik neve), emellett még a sanatopic is jó volt mint testápoló. Érdemes kerülni a parabéneket (tartósítószer), kőolajszármazékokat (paraffin pl), illatanyagokat többek közt. Ezek is válthatnak ki allergén reakciót.
2012. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az elocolm vált be.
2012. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Húúú tényleg jó sok féle termék van ekcémára. Köszi a válaszokat, igyekszem próbálgatni. Remélem beválik valamelyik. Tudom, hogy ez csak tüneti kezelés és az okot kellene megtalálni, de egy 3 hónapos anyatejes babánál mi lehet az ok?
2012. máj. 7. 14:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a shea vaj vált be a legjobban
2012. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is anyatejes volt a lányom, a ekcéma oka pedig az ásványi olaj származékokra való allergiája. Tehát ekcémát okozott nála a mosakodókenőcs és a Babe termék is, mert ezek nem ásványi olaj mentesek. De kipirosodott rögtön, ha nem 100% pamut anyaghoz ért a bőre, így ha rajtam volt poliészteres ruha, vagy a játszőszőnyegére tettem le, ami szintén valami polár anyag volt, akkor is piros lett. Szóval bármi kiválthatja, akár külső, akár belső dolog. Szoptatás alatt nem ehettem csokit, tejet, szójásat, stb, elég idegölő volt, ráadásul a tápszertől is még csúnyább lett. Szóval kísérletezni kell és kitartás, mert az idő múlásával és az ok megtalálásával elmúlik majd ez is.
2012. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
shea vaj + Emolium tusfürdő és speciális krém, de a tüneti kezelés helyett sokkal fontosabb a kiváltó ok kiderítése.
2012. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Babe nem vált be, shea vaj igen.
2012. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!