Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozásra alkalmas...

Milyen hordozásra alkalmas kendőt vagy hordozót vegyek?

Figyelt kérdés

Nyári babám lesz és azt olvastam, hogy a rugalmas kendő nem igazán jó nyáron.

A lányommal mei-tai-nk volt, amikor már pár hónapos volt. Én varrtam és tök jó volt, de egy picike babának az nem jó úgy tudom.

Akkor sem volt több ezer forintom erre a célra, azért is varrtam meg.

Mit ajánlotok, amit én is meg tudok magamon kötni és nem kell tanfolyamra menni és megfizethető és könnyű használni és nem sülök meg benne nyáron?



2012. máj. 7. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

újszülöttnek pedig a nandu vagy a rugalmas a legjobb, én azt használtam és nem volt vele semmi baj. annyi, hogy nem szabad nagyon alá öltöztetni a babát.

a mei taiban jobban izzadt.

nézd meg az erszényt vagy karikás kendőt, hátha megtetszik, szerintem azt is meg tudnád varrni.

2012. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Nandut nagyon tudom ajánlani. Én 6500 Ft-ért vettem, jó erős anyagból van - nem rugalmas, nem is műszálad. Volt hozzá egy füzet is, képekkel, amelyből meg tudtuk tanulni a használatát.

Lehet, hogy van olcsóbban is, keress használtat.

2012. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kengurunk van, olyan, amit már újszülött kortól lehet használni. Nekünk nagyon bejött, a babám nagyon szereti, nekem is kényelmes, és egy pillanat alatt fel lehet venni.

Biztos jönnek majd huhogni, hogy a kenguru mennyire egészségtelen, gonosz, ördögtől való dolog, nekem a gyerekorvos, a védőnő és egy gyerek-ortopéd orvos is azt mondta, hogy semmi gond a kenguruval, ha nem egész nap van ebben a gyerek. Napi 1-2 óra sétára tökéletes.

2012. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szövött kendővel mindenképp tanfolyamra kéne menni. Úgyhogy én a rugalmas kendőt ajánlom, azt addig használhatjátok, amíg a baba 7-8 kiló körül nem elsz, és utána mehet a mei tai.
2012. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez vált be a mai napig használjuk 4 hós a babám és egyszerűen imádja :)

2012. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!