Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 70 cm körüli babátoknak...

70 cm körüli babátoknak mennyi a súlya? Az enyém tényleg túl vékony a 6700 grammjával?

Figyelt kérdés
7 hónapos
2012. máj. 9. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Az n lányom 6 kg, 63 cm és 3 hónapos.

De ő eleve nagy babaként született! Egy ideig én is paráztam azon, h a hosszához megfelelő e a súlya.

De rájöttem, h tök fölösleges ezeket a "standard" adatokat nézegetni.

Nagyon sok dologtól függ, hogyan alakul a testalkata, magassága (hossza).

Ha vidám, jókedvű, játékos és nem rossz evő, nem fogy, akkor nincs baj a baba súlyával!

Biztos vannak más babák, akik nehezebbek v könnyebbek egymástól, de mindig önmagához kell viszonyítani szerintem!


Szép napot :)

2012. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kisfiam 71 cm-esen 8880 g volt. Se kövér se sovány nem volt. Ha 2 kg-mal könnyebb lett volna,akkor biztos soványnak nézett volna ki. De a te babád soványnak néz ki? Mert inkább az a mérvadó,nem a súly.
2012. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyi, az én 2 hónapos kisfiam 6 kg az 58 cm-hez. Ő "húsgolyó" alkat. A nővére (pont tegnap hasonlítottam össze az adataikat :) ) 6,5 kg volt 4 hónaposan, 64 centivel. Mindkettőt jó súlyúnak mondták, bár egész más alkatúak. Gondolom a tied is a nyúlánk típus ezekkel az adatokkal, szerintem nincs vele gond.
2012. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én soványnak nem mondanám. Vékony, az tény, de az apja is magas vékony. A gyerekorvos meg a védőnő mondja mindig, hogy szedhetne magára egy kis husit. :)

Köszi a válaszokat!

2012. máj. 9. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:
az enyém 7 0 cm,6900g és soványnak látom,mondjuk ő 800g volt amikor megszületett,a férjem és én is vékonyak és magasak vagyunk ,a dokink azt nomdja,hogy nézzünk magunkra és ne várjuk el a gyerektől,hogy más legyen:)
2012. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom 69 centiméter és 6600 gramm. Eddig inkább pufi volt, de most az elmúlt egy hónapban nagyon megnyúlt, ráadásul nagyon aktívan mozog (már ül és a felállással próbálkozik), szóval lemozogja a grammokat.
2012. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi lányunk most lett egy éves, kis súllyal is született, és a védőnő is mindig piszkál a súlyával, de nem lehet megtömni. :) Ma voltunk pont mérésen, 72 centi és 7 kiló, szép formás, jár már, nagyon mozgékony hölgyemény.
2012. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hósan 69 cm és 7810 g. 3360 g és 49 cm volt amikor született
2012. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!