Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Starlight SP gyerekülést...

Starlight SP gyerekülést használ vki? negatív és pozitív tapasztalatokat várok. Ez tényleg, ugyanaz, mint a recaro, csak olcsóbb? német termék,2007ben tesztgyőztes volt. Megéri az árát? Vagy inkább vegyek használtan römert?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 25. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk van, tőlük vettem én is, konkrétan annyira ugyan az, h a recarot is az stm gyártja. nem tudok neked hátrányt mondani, komolyan. előnye rengeteg van, ha van kérdésed írj nyugodtan, akár privit is. amúgy az eladók is jó arcok teljesen.
2009. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsit nem a kérdésre válaszolva(ugyanis ezzel a márkával nincs tapasztalatom):

Mennyi idős a Babád? EZ a 9-36 kg-os kategóia kicsit olyan ám, mint a 4évszakos gumi....Semmiben sem rossz, de nem is jó...Szóval ha kicsi a gyerkőc, ajánlatosabb 9-18 kg-osat venni neki, az jobban dönthető, aztán később egy nagyobbat.

Mi BéBé Comfort Iseos TT-t vettünk használtan 25-ért, de nagyon jó, imádja a gyerek, és nagyon biztonságos.

2009. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. teljesen nyugodtan vedd meg. mi bementünk a bababoltba, előtte már belepróbáltam a fiamat 1be, az eladó helyből ezt vette le a polcról. szerinte a fiam elég nagy, a 18kilósat kb 2 éves korig használhattuk volna. amúgy nem nagy gyerek, 13 hónaposan 10,5 kiló 78 centi.
2009. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez 1 az 1-ben Recaro.Az én kisfiam is pont akkora,mint az utolsó válaszolóé(13 hó,10.5 kg,79 centi)én belepróbáltam,és nem tartottam megfelelőnek.Ezért 9-18 kg használhatót vettünk,BébéConfort Axisst.A következő a Recaro(vagy az STM) 18-36 kg ülése lesz,mert sztem nagyon jók(a tesztek szerint is)Az árát pedig nagyon is megéri.Ha engem kérdezel nem vennék használtat(igaz,ebből is a 9-18 kg venném)
2009. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Hasonlóan gondolkodunk!

De mi a baj a használttal? Sajnos az emberek 60-80 %-ának nincs pénze új, márkás(50-100.ezres) ülést venni. Egy megkímélt(és nem sérült) használt viszont többet ér, mint ugyanannyiért egy gagyi új!

2009. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nem nem,semmi baj a használttal,csak úgy gondoltam,ha már a kettő közül lehet választani(a használt Römer,vagy a STM Starlight SP között)akkor én a kérdező helyében ezt választanám.És igazad van abban,h inkább egy minőségi használt,mint egy új,de gagyi ülés.És ez most nagyon megéri az árát(az STM),mert a használt Römer se kerülhet sokkal kevesebbe,így viszont lesz egy vadi új,igen jó paraméterekkel rendelkező ülése(mondhatni fillérekért).
2009. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!