Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 12 hetes és senki...

Kislányom 12 hetes és senki nem világosított fel, hogy lányomat vinni kell csípőszűrésre. Kórházból is mikor hazaengedtek nem mondták, hogy visszakel menni. Hány hetes korban nézik?

Figyelt kérdés
védőmön is olyan ha én nem kérdezek nem mond semmit.
2009. jún. 25. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Beutalót fogsz kapni, azt hiszem 1 hónapos korban ajánlott menni, majd fél éves korban, és stabil járáskor újra.
2009. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nállukn ez nem volt kötelező, csak annak kellett menni akinek valami gyanusat észleltek, nekünk kellett, mert kattogott a lába. Akinek nem mondtak semmit annak csak a "kötelező" 6 hetes teljes kivizsgálsra kellett menni.
2009. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
d3e jó,hogy semmiről nem világosítottak fel.
2009. jún. 25. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vagytok elkésve semmiről, ne aggódj. szólj a dokinak, hogy adjon beutalót. azután időpontot kérsz, aztán tudtok menni. elvileg 6-8 hetes korban kell csinálni az első szűrést, de az én fiamnál is később csinálták. 13 hetes volt ha jól emlékszem. mi már akkor más miatt megkezdtük a gyógytornát, így nem is látta annyira fontosnak a doki. a 6 hós kontrollra nem is vittem vissza, majd ha már jár, és a gyógytornát abbahagytuk, akkor fogom elvinni egy felülvizsgálatra csak.
2009. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!