Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet adni 15 hónaposnak...

Bogyo110 kérdése:

Mit lehet adni 15 hónaposnak hasmenés ellen?

Figyelt kérdés
kb egy hete higabb a széklete a kislányomnak elvittem a dokihoz ő leoltotta a székletet baktérium nincs ben normaflort ajánlott azt használjuk 3 napja de azóta is 3-4* van higabb széklet evileg azt monták hogy a fogától de már a popsija is tiszta piros és fáj neki mert orditt ha bekenem szeretnék rajta segiteni valakinek valami bevált módszer?Fötkrumpli,rizsen ropin már túl vagyunk,amugy semmi baja eszik iszik rendesen csak ez a hasmenés!
2012. máj. 11. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Normaflor nem jó.Nem hat. Mi Lactiv Baby-t adunk a gyereknek,2-3nap alatt elmúlt a hasmenése.Recept nélkül is lehet venni a patikában.
2012. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez volt,adtam neki banánt,azóta semmi probléma!

16hós

2012. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk többször is bevált a normaflor ki kell próbálni nektek mi a jó!Banánt,rizst kapott,másnapra már nem maradt csak a piros popsija,hiába lett azonnal majdnem tisztába rakva nagyon csípi ilyenkor a szeklet és nálunk erzekeny boruek a gyerekek amúgy is:(A popsira nekünk a bepanthen plus volt jó,2 nap alatt múlt el neki q pirossag.Jobbulást!!
2012. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönom nektek a válaszokat elmentem vettem olyan hipp-es italt reggel megitattam azóta nem volt hasmenés!Adom azért a normaflort is aztán meglátjuk!
2012. máj. 11. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!