Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposnak érdemes már...

11 hónaposnak érdemes már bilit venni? Csak hogy lássa, ismerje, mire sor kerül e rendeltetésszerű használatra? Vagy ne hagyjam játszani vele, hanem ha odakerül a sor, csak és kizárólag "arra" használhatja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél egyet. CSak mondd el neki mi az, ültesd rá, mondd neki pisiljen, ha megy, ha nem, nem számít. Picit ott ül, aztán többször. Megszokja, kicsit mindig belepisil majd (ha nem fél tőle és rá mer ülni), és ilyenkor ne add vissza rá a pelust, mondván, most picit nem kell. Érzi hogy kényelmesebb, később ő mondja majd. Legalábbis nálam ez nagyon bevált. Én is kb ilyen korában vettem neki. Másfél évesen szobatiszta volt.
2012. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyár tökéletes lenne a bilire szokásra. Mert nem fázik ugy a kis popsija. A pellus melegiti őket és télen azért nehezebb leszokatni a pellusrol. De még elég pici hozzá, lehet csak jövő nyárra lesz szobatiszta.
2012. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk nem jött be, hogy korán megvolt. Játszott vele, és nem ettől lett szobatiszta, ugyanis sokáig nem is maradt ülve rajta. Majdnem három évesen lett szobatiszta, bár mi nem próbálkoztunk korán vele, csak ennyi volt, hogy megvettük a bilit. Akármit teszel is, ugysem lesz előbb szobatiszta, mint, hogy "megérik rá". Előtte próbálkozhatsz, de csak hónapokig tartó kínlódás lesz az ereménye. Abban igaza van az előttem szólónak, hogy a nyár erre a tökéletes időpont, de kétéves kora körül ráérsz ezzel foglalkozni. Jövő nyáron érdemes próbálkozni, akkor nem fázik meg ha gyakran becsurrant és neked is könnyebb, ha csak az alsókat kell cserélgetni.
2012. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez még nagyon-nagyon korai. Majd 1.5-2 évesen ismerkedik vele. Addig teljesen felesleges.
2012. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem akarom most szobatisztaságra "nevelni", csak gondolkodtam rajta, hogy esetleg jó lenne, ha ismerné, mi is ez. Tehát csak látná, hogy van...

2012. máj. 14. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!