Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 1-2 éves gyereke van...

Akinek 1-2 éves gyereke van miket szokott a családnak főzni amiből a pici is ehet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
1,5 éves, ma csirkeszárny volt (sütőzacskóban megsütve) + párolt zöldség.
2012. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos kora óta azt eszi, amit mi. Nem főzök túl fűszeresen, és erősen, így a kislányom is ehet szinte mindenből. Ma töltött paprika volt, csak úgy tömte befelé. :))) Egyébként husit szoktam grillen sütni, főzelékeket, leves (sajtkrém, fokhagymakrém, húsleves, zöldségleves), rizs, tészta, hal és még sorolhatnám.
2012. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tatárt, tiramisut, házi majonézt és tükörtojást hagyom ki a receptgyűjteményemből, minden mást eszik velünk.

azt főzöm és úgy ahogy eddig is, picit a fűszerezésből visszavettem, annyi.

szerintem 1-2 éves gyerek már szinte mindent ehet

2012. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,tudom,hogy már minden ehet,igazából ötleteket várnék,mert kicsit kifogytam belőlük,és jó lenne változatosabban főzni.
2012. máj. 14. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyers hust, nyers tojást nem kap. De ezen kívül szinte mindent, amit mi eszunk. Mondjuk mi nem eszunk pacalt, koromporkoltet, belsosegeket.

De sokféle főzeléket, porkolttel vagy fasirttal, sült hust körettel, tésztákat, rakott zöldségeket, töltött káposztát, paradicsomos káposztát, szilvas gombócot, nudlit, túró gombócot, és meg sok mást igen. :)

2012. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tökfőzelék, borsó, krumpli, zöldbab főzelék, sült virslivel, vagy kolbásszal, pörkölttel. Rakott kel, töltött paprika, rakott karfiol. Túrós tészta, spenótos tészta, spagetti. Gulyás leves, bukta. Zöldbab, palóc leves, borsó leves, húsleves. Fasirt vagy rántott hús burgonyapürével.

Tepsiben burgonya csirkecombbal lesütve.

Hurka kolbász sütve burgonyával. Hasáb kolbásszal, vagy sült hússal, brassói. Rizibizi májjal.

Ezeket szoktam főzni kb.

2012. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milánói spagetti, túrós tészta, tárkonyos ragu nokedlivel, paprikás krumpli, rakott zöldségek, rántott csirkemáj, borsófőzelék, paradicsom leves, májgaluska leves, lebbencs leves, rizsfelfújt, palacsinta, kiflikoch,
2012. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!