Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Germicid-C kúp mire használját...

Germicid-C kúp mire használjátok? Viburcol kúp mire való?

Figyelt kérdés

persze elolvastam a tájékoztatót...

konkrétan csak a lázra? nekünk csak ez van itthon jelenleg, és őrülten üvöltött 6 hós fiam a fogzás miatt! ezt használhatnám? hőemelkedése is van. (37.3 levonva)

köszönöm szépen


2009. jún. 26. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
a vibrucolt használhatod a másikat inkább ne
2009. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A germicid nagyon jó, használd nyugodtan. Van benne fájdalomcsillapító is és egy kis nyugtatóféle, hogy tudjon pihenni. Anyukám gyógyszerész csak azért tudom. A másikat én még nem használtam az nem tudom, hogy mi.
2009. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Hosszútávon nem szabad használni de 2-3 napig mondjuk esténként egyet feltehetsz neki a germicidből.

Viburcolról ezt találtam.

[link]

2009. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, remélem tud pihenni a picur éjszaka
2009. jún. 26. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd próbáld ki a dentinox gélt az is jó fogzáskor bár az inkább arra való, hogy ha monjuk nem akar enni sem. Nem sokáig tart a hatása de kb.20-30 percre jól lezsibbasztja az inyét.

2.voltam.

2009. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!