Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Zapp Xtra babakocsit...

Quinny Zapp Xtra babakocsit szeretnék venni de nem tudom, hogy melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
20 hós a babám és el kéne döntenem , hogy az Xtrát vegyem vagy csak a sima Zappot.Akinek van ilyen és kb ekkora a babálya mint az enyém ,mennyit alszik benne, vagy egyáltalán alszik-e benne? Mondjuk repülön is vinném párszor, a kocsink viszont kombi szóval az nem számít, hogy elfér-e benne.Köszi előre is a válaszokat.
2012. máj. 17. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sima van, azt is használtan vettem az akkor másfél éves fiamnak. Ő nem aludt benne, csak akkor ha nagyon fáradt volt már. Aludni nem kényelmes, viszont gondold át, mert úgy tudom, hogy az Xtranak le kell venni az ülését, mielőtt összecsukod, akkor meg ugyanott vagy, mint a kombi kocsival.
2012. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,igen az Xtrának ha leveszed az ülő részét az egybe van nem lehet csak laposra összecsukni.
2012. máj. 17. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!