Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik az, hogy bárányhimlős...

Létezik az, hogy bárányhimlős kislányom 2 hólyagos pöttyel vészeli át a betegséget?

Figyelt kérdés

2 napja lázas,de csak este/éjszaka,egyszer.Védőoltást nem kapott.Tegnap reggel fedeztem fel kettő pöttyöt,ami mára csúnyább lett,de újabb pöttyöket nem látok.

Nem kellene már gyarapodniuk?

Ja és nem viszket neki.Doki látta,azt mondta bárányhimlő.(tesó hozta haza az oviból,de ő oltott,így nagyon enyhe lefolyású volt,1 pöttyel,láz nélkül)

Köszi!


2012. máj. 19. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag nekem is csak 2pöttyem volt,nem tudták eldönteni hogy az vagyok-e vagy sem.De szerintem nem estem még át rajta,pedig már 30éves vagyok.
2012. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HÁÁÁt, én úgy tudom, hogy ha kicsit jön ki, az nem adja meg a védettséget, vagyis még 1x elkaphatja.
2012. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na mi ugyanígy vagyunk. Csak még láza sincs hozzá. A tesója most volt bárányhimlős úgy 16-17 napja a lányon meg 4 napja kijött 2 pötty amit elvakart és ennyi. Se több nem lett, se láza nincs. Most nem tudom ez minek minősül, és miért nem kapta el jobban vajon.
2012. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pár pöttyöm volt csak, de nem adott teljes védettséget! AZóta többször volt övsömöröm, és dokik szerint azért, mert nem jött ki rajtam teljesen a bárányhimlő, és mivel nem lettem védett, így ilyen formában jön ki! 30 éves vagyok!
2012. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 1 pöttyös bárányhimlőm volt. Terhesség előtt megnézettem a véremet és semmi immunvédelmem nem volt. Úgyhogy 26 évesen beoltattam magam.


És mindkét gyrekemet is most...

2012. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Közben megérkeztek a várva várt pöttyök.

Most már nem panaszkodom:)

Köszi a választ mindenkinek!

2012. máj. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!