Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Horvátországban hol van...

Horvátországban hol van homokos tengerpart, ahova 15 hós babámmal érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a Rab szigeten voltunk, ott tuti van :) és nagyon szép hely. Csak kompozni kell.

2009. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Krk szigeten lévő Baskán van homokos ha jól emlékszem, de kavicsos tuti, mindenesetre rengeteg gyerek volt, és nincs is olyan messze. Nem tudom merre laksz, de babával Olaszország sokkal jobb szerintem. Jó pihenést!:-)
2009. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A második válaszolótól kérdezem, hogy miért jobb Olaszország? (Bp.-en lakunk, és végülis nem ragaszkodunk a horvátokhoz, csak gondoltuk közelebb van)
2009. jún. 27. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Horvátország, Rab sziget kimondottan gyerekeknek való. Lassan (alig) mélyülő, homokos strand.
2009. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Pont ma jöttünk meg Ho-ból Crikvenicán voltunk 13 hónapos kisfiammal.Szuper volt és nincs messze.Rengeteg babás család volt és a part homokos, ideális ekkora picurnak.
2009. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is Rab-ot tudom ajánlani, azon belül Lopart. Lassan mélyülő, homokos tengerpart, igazi gyermekbarát föveny.

Jókat lehet homokvárazni, pancsolni.

Mi tuti oda megyünk, imádom azt a helyet.

2009. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!