Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miyen tejalapú italt adjak a...

Miyen tejalapú italt adjak a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 hete nem hajlandó sem reggel, sem este tápszert inni.Próbálkoztam babatejjel, higított tejpéppel de semmit nem hajlandó elfogadni.Eddig minden este és reggel megivott 270 ml tápszert vagy babatejet és most semmit.Segítsetek mit csináljak?Pohárból sem fogadja el.
2009. jún. 27. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kisfiad?
2009. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13 hónapos.
2009. jún. 27. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha nem hígítod a tejpépet és úgy adod kanállal azt sem eszi? Vannak jó éjt tápik, rizzsel dúsítva, esetleg ízesítettek vaníllia, banán, ilyenek. Azt hiszem ő ihat már junior tejitalokat is. Vagy megpróbálhatsz neki gyümit adni bár az nem a legjobb estére mert felfújhatja.
2009. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A tejpépet megeszi kanállal, de nem kell ez mellett még innia is babatejet, vagy tápszert?Ezért vagyok tanácstalan.
2009. jún. 27. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem. Az én védőnőm azt mondta h napi kb fél liternek megfelelő tejalapú étkezésnek kell lennie, akkor minden oké. Ha megeszi a tejpépből az adagját akkor utána már nem kell tápszert adni, kínáld vízzel, teával, gyümilével v amit elfogad :) Az én fiam csak 9 hónapos, de napi átlag így néz ki: reggeli 210 tápi, tízórai 200ml gyümi, ebéd 200ml főzi hússal, uzsi 200ml tejpép, vacsi 210-240ml tápi (jó éjt, banános, sima váltva) Szóval így látod mennyit fogyaszt és bőven megvan a tejalapú. Nálatok jöhet a sajt, túró, natúr joghurt is :)
2009. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor megvan a fél liter mert még babajoghurtot is eszik.Egyébként most este szépen megitta a tápit.Lehet hogy előtte nem kívánta.Köszi a választ.
2009. jún. 28. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök h eszik megint a babád :))
2009. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!