Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Hogyan kell bekötni...

S. O. S. Hogyan kell bekötni a gyerekülést az autóba?

Figyelt kérdés

0-18kg-os Nania típusú ülést vettünk és nem tudom hogyan kell menetiránynak háttal bekötni.

Legyetek szívesek nekem lépésről lépésre leírni vagy linket küldeni ahol videón bemutatják.Én kerestem de nem találtam. :( Termékleírás nincs hozzá,ha a kép szerint kötöm be(ami az oldalán van),mozog az egész ülés.:(


2012. máj. 20. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Az üzletben ahol vetted, segítenek bekötni ha visszamentek.

Nekem is az üzlet alkalmazottai kötötték be a gyerekülést

2012. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használtan vettük.
2012. máj. 20. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmi van nektek? Mert itt azt irja,hogy tartozék az övzáró csat,ami stabilan tartja az ülést,olvasd el ! Lehet,hogy az hiányzik a tiétekről?

[link]

2012. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan ilyen van.Van hozzá egy piros színű csat,gondolom az az övzáró.Csak azt nem tudom az autó biztonsági övét hol,hogyan kell az ülésen átvezetni.
2012. máj. 20. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt irtad,hogy van az ülésen egy rajz,ami mutatja,hogy hogy kell bekötni. Szerintem a magasitó meg az ülés között az oldalán és a hátulján keress olyan réseket,ahová berakható az öv és a hátulján körbe tudod vezetni.
2012. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!