Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, használt valaki...

Anyukák, használt valaki COLIEF cseppet a babájánál? A tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Mikor kezdett hatni (ha hatott egyáltalán)?

Figyelt kérdés
Elvileg hasfájásra, puffadásra, szélgörcsökre (vagyis kólikára) javasolják. Köszi a válaszokat!

2012. máj. 22. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ket hetig hasznaltuk. Annyi javulast vettem eszre, hogy a kislanyom konnyebben kakilt, mert higabba tette a kakit. De kb. ennyi. Ket hetig vettuk, egy 7 milis fiola pont egy hetre eleg es 4000 ft. A harmadik heten mar nem vettem meg.
2012. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Én most is használom a babámnál a colief cseppet, kb 3-4 nap után kicsit jobb lett és kb 2 hét múlva teljesen elmúlt a hasfájása! Most két hónapos 15 cseppre csökkentettem neki naponta, ez bevált mert ha kevesebbet kapott ujra jött a hasfájás...:(

A nagyobb lányom is tejcukor alergiás volt , csak nála 1 éves kora körül derült ki.

2012. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Mi is használtunk egy kis ideig..két dobozzal..de vettem Beba Senzitív tápit és ugyan ilyen hatást értem el vele..vagyis minimális a tápiban a laktóz..így könnyebben emészthető..hasfájás csökken tőle.
2012. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk nagyon nem vált be, a gyerekorvosunk ragaszkodott hozzá, hogy igen is meg kell azt venni, a babámnak nem használt, így nem vettem többet.
2012. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már több hete használjuk és szerencsére bevált a csepp! A babám nem puffad, nincs hasmenése, nem ordítja végig a délutánokat és az estéket. Kár, hogy ennyire drága. Igazán támogathatná a TB ezt a készítményt...
2012. júl. 13. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!