Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez a fogzás?

Normális ez a fogzás?

Figyelt kérdés
1 éves (13 hós) a fiam, 7 hónaposan 6 foga jött ki 3 hét alatt, utána 4 hónap szünet, mielőtt egyéves lett, kijött újabb 5 fog egy hónap alatt, tegnap délután megnéztem neki, púposodott az ínye a rágófogaknál felül, lent már volt neki egy, másik oldalon szintén púp, és ma éjjel (semmit nem aludtunk) nagy sírások miatt benyúltam a szájába, bekenni kenőccsel neki, és fent mindkettő áttört, alul meg egy óriási púp...tehát egy éjjel alatt 2 fog és egy harmadik is át akar törni...ezt így szokták más babák is? Lényegében 13 foga lett a 6-ból 2 hónap alatt.
2012. máj. 23. 07:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, vannak gyorsan és kevésbé gyorsan fogzó babák. Szerencsések vagytok, a lányom első 2 foga majdnem 10 hónaposan bújt ki. Utána 2 nap híján 5 hónap szünet volt, mire kibújt a 3. fog is. Mellette is jön, de iszonyat lassan. Szóval holnap lesz 15 hónapos, és 2 egész, meg egy kis csík foga van. :)
2012. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!