Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Zapp babakocsi szélessége?

Anya1 kérdése:

Quinny Zapp babakocsi szélessége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elnézést a hatszázadik Zapp témáért de a szélességét egyik sem tárgyalja pedig ha van olyan széles mint a Buzz akkor bizony az okozhat gondot kisebb boltban,vagy akár BKV-n is.


Tehát a kérdésem az lenne,hogy hány cm a kerektá hatul es volt e ilyen gondotok ( vagy más ) vele ?


Köszönöm !


2012. máj. 23. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon szeretem a Zappot, pont azért vettem, mert kisebb boltokban az én böhöm kocsimmal nem fértem el (ez egy Coletto Austin 3, na ez tényleg széles), jól fordul, kicsire csukható. Annyi gondom volt vele, hogy a huzatot tartó kis műanyag pöcök eltört, de mivel használtan vettem a kocsit, nem nagyon zavart, a férjem eszkábált rá egy ugyanolyat. Én bátran ajánlom. Ha nem annyira sürgős, akkor előkotrom a kocsit, mert már nem használjuk és lemérem a kerekek távolságát.
2012. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm!


Közben lemérte nekem egy eladó a Vaterán,59 cm :(

Nekem Quinny Buzzom volt, az 62 és sehova nem fért be :(

Borulós szerinted?Illetve a padkázás milyen vele?

Köszönöm szépen!!!

2012. máj. 26. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát padkázni én úgy szoktam, hogy hátradöntöm úgy, hogy az első kereke a levegőben van, majd először az első kerekét teszem le és úgy tolom fel. Remélem érthető :-) Én a nagy kocsit, ami szintén háromkerekű ugyanígy szoktam feltolni a padkán. A borulásról annyit, hogy ha a gyerek feláll benne, akkor simán felborul, illetve ha sok cuccot akasztasz a tolókarra akkor is. De szerintem egy négykerekű ernyőkocsi ugyanígy megborul. Annyi hátránya van a Zappnak, hogy nincs alul kosara, bár lehet hozzá venni, de az is nagyon kicsi. Én egy Fila oldaltáskát szoktam ráakasztani hátul pelenkázótáska gyanánt, így pont jó volt. Amúgy tényleg jó kocsi, nagyon könnyű tolni, én csak ajánlani tudom. Én például képtelen vagyok ernyőkocsit tolni, kipróbáltam, de ezzel soha nem volt gondom. Ja, és használtan vettem, de a kisebbik gyerkőc is ezt fogja használni jövőre, úgyhogy nagyon strapabíró.
2012. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!