Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányotoknak mikor kezdett el...

Lányotoknak mikor kezdett el nőni a haja, hogy lehetett csatolni?

Figyelt kérdés
Szóval meddig lesz ilyen kis kopasz csirke?
2012. máj. 23. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek 15 hónapos volt amikor csatokat lehetett volna tenni a hajába,1,5 évesen már elgondolkoztam a hajgumin,de még nem tettem bele,2 évesen már bőven a válla alá ért.

A második és harmadik lányunk viszont eléggé "kopasz csirke" :-D... A másodiknak betöltött 2 évesen volt akkora haja,mint a nővérének 15 hónaposan. Most,lassan 3 éves,és akkora a haja,mint a nővérének 1,5 évesen. Már lehet csatot tenni a hajába,két ágba gumizni,de már "lófarokba" kötve is megfogja a gumi a haját hátul. :-)

A harmadik még csak 8 hónapos,de Ő is olyan kis kopaszka,mint a középső lányunk.

2012. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányom nagy hajjal született, és nem is hullott ki. Körben kicsit kikopott, így egy időben kicsit punk volt. De a feje tetején akkor is fel lehetett már gumizni, vagy el kellett csatolni, hogy ne lógjon a szemébe. Olyan 4 hónaposan kezdtem szegényt csatokkal bombázni, de akkor csak viccből, ki is szedtem. És olyan 7-8 hónapos volt, amikor már frizurát csináltam. :D
2012. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már elvittem a fodrászhoz, mert akkor haja volt. Én nem akartam neki csatolgatni, még sokat feküdt. De 1 évesen már igen!
2012. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányom 19 hónapos, és csak hátul nő a haja. Kétoldalt a halántékán még 1-2 mm-es babahaj van, sajna. Elég hülyén néz ki, a nagyi levágná neki rövidre, mert olyan "szakadt" így a gyerek.

Viszont ha hátul két kis mini copfba összefogom azt a 3 szál haját, akkor "meg kell zabálni"! És ezt a nagyi is elismeri... :)


Sajna pont úgy nő a haja, mint a bátyjának, aki lassan 4 éves lesz és a halántékán még neki is babahaja van. Ami fiúnál annyira nem gáz (bár elég fura), de egy lány hogy fog így kinézni?...

2012. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 lányom van és göndör hajúak. Így nagyon lassan nő a hajuk, pedig vizesen látszik, hogy kétszer akkora a hossza, mint szárazon.


A nagylányomnak úgy 2 évesen már lehetett copfot csinálni, de pl a középsőm most 2,5 éves, és neki még nem az igazi. Lehetne, de nem szép, mert csak egy kunkor lenne a vége.

2012. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első lányom haját, azt a három szál babahajat, 1 évesen levágtuk géppel. Nem tudom, hogy emiatt vagy amúgy is, de ekkor elkezdett neki egyenletesen nőni. Két évesen már egész jó kis haja volt.

Második lányom haját többször is vágtuk, 1 évesen már hosszabb haja volt, mint a nagyobb lánynak 1,5 évesen.

Esetleg próbáljátok meg géppel levágni azt a pici hajat, hátha segít valamit rajta.

2 évesen azért már szokott hajuk lenni a gyerekeknek, úgyhogy legkésőbb addig lesz kis kopasz csirke :)

2012. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lányom koraszülött lett. mikor megszületett, se szemöldöke, sem szempillája nem volt. feje tetején kis kopasz volt, csak oldalt volt egy pici haja, de aztán az is kihullott. most 21 hónapos. először 14 hónaposan, majd 17 hónaposan vágtunk a hajából, hátha erősödik. nőni nőtt, igaz nem sokat, mert még közel sem lehet sem csatot, sem csurit hajába tenni...
2012. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!