Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kisbabámnak pár napig...

5 hetes kisbabámnak pár napig elfelejtettem beadni a d-vitamint, vigantol olajat, ugye nem lesz semmi baj?

Figyelt kérdés
Esténként szoktam beadni neki de az esti hasfájása miatt,elfelejtettem.szörnyen érzem mgam.félek hogy miattam nehogy legyen vmi baj.
2009. jún. 29. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem lesz semmi baja tőle!Van,hogy én is elfelejtem!Ha viszed napra,sétálni az még jobbat tesz neki.A napocskába van a sok D-vitamin.Bár mostanában elég keveset süt...:-)

2009. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz. Főleg ha mentek sétálni is. Van aki nem naponta adja be hanem 2-3naponta vagy hetente egszer, ilyenkor persze több cseppet.A fiam 7hós, én már leegyszerűsítettem és hetente 1szer adok 7cseppet, így nincs ez a napi elfelejtem beadni történet. Ő is hasfájós volt és bizony neki is ki-kimaradt néhányszor a nagy esti ordítások közepette....
2009. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy egy-két napig nem adtad neki,nem lesz baja,nyugodj meg.


Jobbulást a Babónak!

2009. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz, nyugi:)

Vannak anyukák, akik egyszerre adják oda az egy heti adagot, ha gondolod, próbáld ki. Esetleg egy naptár segíthet, a Konakiont én is oda jegyeztem fel, hogy ne maradjon el...:)

2009. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!