Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós babám néha vigasztalhatat...

4hós babám néha vigasztalhatatlanul sír, a keze is remeg olyankor. Miért?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
fáj valamilye. általában a has..... ha csak néha sír.
2012. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha kb ugyanazokban az időpontokban sir mindennap valószinű hasfájás..Tedd be a babakocsiba és indulj el egy sétára..az enyémnél bevált remélem neked is segit..bár sok hasfájós babának nem használ semmi..csak a türelem..nézd meg neten mik a kolika tünetei ha ugygondolod az van neki akkor keress rá praktikákat..létezik vagy száz de van olyan baba ahol mindegyiket végig zongorázod és semmi..ott már csak a türelem marad és légy mellette mindig ilyenkor!!
2012. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bár sok helyen azt irják hogy esti órákban legellemzőbb de nálam példáulreggel 10-től 12ig sirt egyhuzamban aztán meg este 5-7ig..mindent kiprobáltam sajnos a babkocsizást utoljára..vidd jó rázós utra(ne sajnáld a babakocsit):)amugy nálunk 3és fél hósan kezdődött és egy hónapig tartott..
2012. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja!bocs a 2-es és a 3as is én voltam..mostmár a4es is:)
2012. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém olyankor csinálja ezt, ha 1. éhes, 2. megijedt valami nagy zajtól.
2012. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!