Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehetett a kisfiammal?

Mi lehetett a kisfiammal?

Figyelt kérdés

6.5 hónapos kisfiamnak pénteken , szombaton hőemelkedése volt, nem egész nap hanem időnként. vasárnapra feljebb ment és kapott kúpot, szépen lehozta neki. mára elmúlott minden. étvágya volt rendesen, kedve is jó volt végig. a fogára gyanakodunk, de semmi jele az ínyén, csak egy kicsit fehérlik, de semmi egyéb.

szerintetek?


2009. jún. 29. 13:45
 1/9 A kérdező kommentje:
még nincs egy fogunk sem :)
2009. jún. 29. 13:46
 2/9 anonim ***** válasza:
haaaat, mi is varjuk a fogacskat, de meg csak rag es omlik a nyal, szerintem a kicsit feheredes mar elorelepes. ha napokon belul nem lesz fogacska nalatok akkor gondolnek valami masra esetleg, virusos megfazas ami hamar lcsengett
2009. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most néztem, hogy egy kicsikét halványabb a nyelve (fehérebb)
2009. jún. 29. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, nincs esetleg valami alattomosan, eldugott helyen megbujo szajpenesze?
2009. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nincsen megnéztem

bár a szájpadlása is halványabb színű, de az szerintem mindig olyan volt

2009. jún. 29. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hós kislányomnál dettó ugyan ezzel ma voltunk dokinál, nem talált semmit, de azért pisit kell vinnünk laborba (vírusos fertőzés kizárása miatt). Ha a pisi rendben, akkor a fogacskái "indultak be".
2009. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mi is voltunk dokinál

nem mondott semmi különöset, talán tényleg valami vírusos...

nem kell vizelet mintát vinnünk, figyelni kell a hőjét

ha péntekig még lesz hő ingadozása vissza kell vinnem

jó jel, hogy ma rendben voltunk teljesen

köszönöm mindenkinek

2009. jún. 30. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
22:31-es vagyok: Ma voltunk megint dokinál, nálunk a 3 napos láz jött és ment :) Már csak a kiütéseket kell megvárni, hogy eltűnjenek. Remélem, ti is rendben vagytok már!
2009. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, rendben vagyunk!

jó babázást mindenkinek!

köszike

2009. júl. 3. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!