Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kapott először palacsint...

Mikor kapott először palacsintát babád? Milyet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb. 7 hónaposan üreset. Mi úgy készítjük, hogy reszelünk bele almát. Volt benne tej, tojás, ahogy a rendes palacsintát kell csinálni. Védőnőnk szerint lehet adni, hiába van benne tej, mivel az meg van sütve. Nagyon szerette, nem volt semmi baja. Azóta is imádja.

Most már nem csak alma, hanem fahéj is kerül a palacsintatésztába.

2012. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. 1 évesen, pont a tojás és a tej miatt! Nálunk a Nagyik nagy lekvárfőzők, kevés cukrot használnak, így azzal kapta. Szilvalekvárosat és baracklekvárosat. Imádja...
2012. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy éves kora után.
2012. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt, kakaósat,de csak pici volt benne.
2012. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy éves kora után, nagyi féle (apósom cukorbeteg, tehát nagyon minimális cukortartalmú) lekvárral. Azóta is imádja, csak nincs időm mellette sütögetni. :)
2012. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, és tojás nélkül csináltam, vízzel. Finom volt így is, én házi krém túrót tettem bele.
2012. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10 hónaposan, de csak a tojásnak a sárgáját tettem bele, és én mindig vizzel csinálom . ( nyári munkán palacsintázóban dolgoztam évekig, és ott tanultam, hogy vizzel a legjobb)

11 hónaposan kora óta kapja rendes tojással.

Most egy éves, de csak a házi baracklekvárosat eszi meg, a kakaósat kiköpi

2012. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!