Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ha igy etetem és ennyit 8...

Jó ha igy etetem és ennyit 8 hos lányomat? Reggel 210mi tápszer. Tizorai 1 üveg gyümi. Ebéd jö sok fözelék. Uzsonna tejpép 150ml vizből. Elalvás elótt 210ml tápszer. Csak azért kérdezem mert többször olvasom h még ezen kajákon fölül még vacsi is van.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem ezeken felül, hanem pl. néha a tejpép helyett adhatnál valami szilárdat is uzsira. A gyümi kivételével az egész napi kajcsija tejes, nem sok ez egy kicsit?

Üdv.

2009. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! a lassan 9 hónapos kisfiam is ilyen elosztásban, ilyen mennyiséget eszik. a védőnőm szerint ez tökéletes. szépen is hízik.

én is elgondolkodtam, amikor itt olvastam, hogy több ilyen korú baba 6 alkalommal eszik, de tudom, a fiamnak ez így tökéletes. hiszen akkor nem lenne már 9,5 kg :)

2009. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Néha nálam is így jön ki, attól függ mikor ébred. Ha kicsit korábban kel, és eszik, ez általában hajnali 5, akkor reggel8kor ismét tápszert kap, 10 körül gyümi, ebéd főzelék, és az uzsonna 3-4 között van, és fél7 körül van vacsi is, ami tápszer, és utána lefekvés előtt is eszik, de akkor már nagyon keveset.

De ha rendes időben kel, akkor nálunk is annyiszor eszik, mint ahogy te is írtad. Bár én délután a tejpépbe szoktam keverni gyümölcsöt is. De olyan is van, hogy 2-3 nap is egymás után csak tejpépet kap.

2009. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elsö válaszolonak.Azért adok délután is tejpépet h az 500 ml.tejcsi meglegyen mert csak reggel és este eszik tápszert és az 420ml.És ez nagyon fontos.
2009. jún. 30. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam is 8 hós. Ő reggel anyatejet eszik, ebédre főzeléket, uzsonnára főzeléket vagy gyümölcsöt, vacsorára tejpépet és anyatejet. Én úgy tudom, ennyi idősen már naponta 2x kell főzeléket adni. Legalább 2 naponta.
2009. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanigy ugyanennyit eszik a nyolchósom! Szerintem jòl csináljuk;)
2009. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!