Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy kínai üzletben mennyibe kerül egy baba 22-es habklumpa/habpapucs?

Figyelt kérdés
Tudom nem egészséges és amúgy az összes cipőnk gyógycipő (Salus, Supi+), de 2 hét múlva megyünk nyaralni és a strandra szeretnék neki venni egyet. Aukciós oldalakon találtam újjakat is, de nem tudom postával megéri-e megvennie...
2012. jún. 2. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Hát engem ez az egészséges vagy nem nem nagyon érdekel.... anno nem voltak ilyen olyan drága cipőcskét és mégis járunk...! Bocsi csak már nagyon kivagyok a kódexben megírt dolgoktól :D :D Szóval én 990.-ért vettem 19-eset :)
2012. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

900-1200 Ft között vannak, boltja válogatja.

Mindenképpen próbálja fel a kicsi, én hozattam a szomszéddal egyet magunknak (amolyan "kirohanunk a postaládához, ne kelljen kinti cipőt húzni" esetre), de olyan dundi a lábfeje, nem megy bele a lába, pedig pont 22-es.

2012. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1000 ft körül,de itt most nálunk SPAR-ban is kapható!
2012. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy honapja vettem 22 est 950 ert
2012. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tegnap óta az Auchanban 990 forint.
2012. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi is az auchanba vettük 2napja,pont 22-eset,már nagyon sok helyen néztük,de nem bent bele a fiam lába,mert torkos....de ez jó volt!!!! :) olyan könnyen belement neki,és még aranyos is,zöld szinű,valami cápa féle akar lenni,van 2szeme,meg hátul az uszonya,amit hátra lehet hajtani hogy ne essen ki a lába belőle.990 ft volt.Azóta le sem veszi a lábáról....mi is nyaralás céljából vettük,jöv.hét szombaton megyünk,de ha rajta múlna ebbe aludna...
2012. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!