Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden szandiba mindig kell...

Minden szandiba mindig kell zokni a babára? Nyáron, amikor meleg van, akkor is? Már járni tudóra gondoltam.

Figyelt kérdés
Ha nem,akkor mikortól nem adsz rá és milyen szandit adsz rá? Mármint magasított szárút ill. mindenféleképp bőr belsővel?
2012. jún. 4. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1,5 évesen volt olyan szandija a lányomnak, amihez nem kellett zokni. Ilyen kis hárompántos (vagy kettő??) tépőzáras szandi volt, hátul nyitott.

De 2,5 évesen meg muszáj volt rá a zokni, mert a crocs papucs volt a mániája, nem volt hajlandó mást hordani, viszont kellett hozzá a zokni, különben oldalt sértette a lábát, sebes lett.

2012. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem akartam, de sajna múltkor a méreg drága Siesta szandi feltörte a lábát. Azóta csak ritkán nem adok rá zoknit, próbálgatom, melyik szandi alkalmas rá.

Most van egy Elefantenje, ezzel nem volt gond zokni nélkül, de csak fél órát volt a lábán. Szóval szerintem szandija válogatja.

2012. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a siesta legfelső pántja az én lányom lábfejét is vágja, zokni lesz a vége sajnos.
2012. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha zokni nélkül van, akkor én ezt adom rá:


[link]


21 hós a lányom.

2012. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
attól függ milyen a szendi belseje, mert ha műanyag, stb, akkor abba belepálik a lába, gombás lehet.. de ha elég szellős, akkor nem valószínű, ill. azt is kell nézni hogy milyenek a pántok, stb.. mi a deichmannba vettünk kb. 4000 ftért szandit, jó a kiképzése, és bírja a strapát:) de én inkább adok rá zoknit,biztos ami biztos, mezitláb inkább a nagyiék kertjébe szokott szaladgálni, jót tesz a láb fejlődésének a természetes talaj :) vagy amit még ajánlani tudok az az hogy vidd el ortopédiára, és ott olyan szandit készítenek neki amilyen az ő lábának a legmegfelelőbb, més nem töri fel a lábát. minekünk 3500 ért csináltak egy olyan szandit, hogy csak na! gyönyörű volt, a pici is szerette, kár, hogy kinőttük. :( sok fajtából lehet választani, tényleg érdemes.
2012. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tavaly Superfit szandija volt a lányomnak, bőr a beljese (talpa), de sima, csúszós. A lába nagyon izzadós, abba kellett adnom zoknit, hogy valami felszívja a nedvességet.

A mostani szandija velúros, kívül-belül. Eddig még adtam rá zoknit, de ha dög meleg lesz, lehet, hogy anélkül húzom a lábára. (ha úgy fel nem töri)

2012. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sosem adok zoknit a szandálhoz.

Ha olyan az idő, hogy zokni kell, akkor az már cipő kategória - abba természetesen mindig kell a zokni.


Kívül-belül a legpuhább bőrből készült szandálja van a kicsimnek. Ő nagyon érzékeny bőrű, az sem mindegy mivel fürdetem, mivel mosom a ruháját, stb-stb, de a szandál sosem törte fel a lábát.

2012. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak ezen gondolkoztam,hogy amikor dög meleg van,akkor kínzás zoknit adni rá. De majd meglátjuk:)

2012. jún. 4. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem sokan inkább a kinézetet figyelik, mint a kényelmet.

Én csak az időjárásnak megfelelően öltöztetem a lányom, ha hűvösebb van (mint pl. ma nálunk), borús, de melegnek mondható, én szandált adtam a lányomra zoknival.Zárt cipőben megfőtt volna. A május 1-i 40 fokos kánikulában zokni nélkül volt szandálban.

Ha töri a lábát, mert volt egy Asso szandálja ami feltörte, azt eladtam és vettem más típust.


Szerintem kínzás amiatt zoknit adni egy gyerekre, mert töri a lábát. Meg kell találni a megfelelőt, ez az én véleményem.


Na, olyan Nike starnd szandált, mint amit az egyik válaszoló belinkelt, csak vízparton adnék rá, mint ahogy a nevében benne is van. Az nem utcai, hétköznapi viseletre való szerintem.


Magamnak is megveszem a normális bőr szandált, nem fröccsöntött műanyag, gumi nyavalyákban járok az utcán.

2012. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az útólsóval.

Én is időjárás szerint öltöztetem a lányom.Ha nincs annyira meleg de lehet ráadni szandált akkor adok rá zoknit is.De nagy melegbe nem adok rá zoknit.

Induljunk ki magunkból.Mi se húzunk fel zoknit 30 fokban.

2012. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!