Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz babáddal, ha...

Mit csinálsz babáddal, ha üvölt az autóban?

Figyelt kérdés
150km, nem tudunk megállni 10 percenként :-(
2012. jún. 6. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Alvás időben utazunk, az pont anyi míg 150 km-t megtesz az ember:)

Ha felébred, valami lógó játékot akasztottam a hordozóra, 6 hónapos korában babapiskótát kapott, 1-1,5 évesen mesét nézett a Mini DVD lejátszón. Ezek lefoglalaták.

2012. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Enyémmel egy éves koráig sokat autóztunk. Csak fél évesen kezdett cumizni, onnantól azzal meg tudtuk nyugtatni. Előtte vagy meg kellett állni, vagy belealudt a sírásba szegény. Próbáltuk játékkal lekötni, de azzal folyamatosan bohóckodni kellett, neki adtunk egy viszonylag tiszta kulcscsomót, azt nagyon szerette, vagy világítottunk, meg zenéltünk telefonnal.

Mostmár jól bírja az autózást, de ha hosszabb útra megyünk megpróbáljuk úgy időzíteni, hogy az alvásideje akkorra essen.

2012. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Mi zenélő játékkal kötjük le olyankor a lányomat,vagy bár 9 hónapos oda van a bogyó és babóca meséért ezt szoktuk hordozható dvdn bekapcsolni,vagy zenét hallgatunk,énekelek neki.Mindig hátraülők melléjük pedig a fiam már 3 éves a lányom 9hós!
2012. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Volt ilyen,nem sokszor de 1-2-szer előfordult.Nem tudtam mit csinálni,meg nem álhattam,vezetnem muszáj volt,hát üvöltött míg bele nem fáradt.
2012. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt, mert csak akkor üvöltött ha megállt a kocsi, mondjuk pirosat kaptunk. Ha újra elindultunk akkor rögtön abbahagyta. Amúgy cumi is sokat segített. Mára ezt kinőtte most 6,5 hónapos a fiam.
2012. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húúú, a mienk is nagyon bír üvölteni, ráadásul olyankor rendszerint félre nyeli a nyálát, így közben köhög és öklendezik is... Borzasztó! Háttal van bekötve a hátsó ülésre, hátra sem látok hozzá, utálok bárhova is menni vele. Ha alvásidőben megyünk, sokszor akkor is felébred, főleg, ha megáll az autó (piros lámpa, kereszteződés...) Néha nekem meg kell állnom, kivennem, megszeretgetni, és visszatenni... Hosszúak az útjaink így. Remélem idővel jobb lesz, most 3 hós. Ja, és van játéka a kocsiban, de teljesen hidegen hagyja...
2012. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!