Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek ha lány babátok...

Mit tesztek ha lány babátok kiszedi a csatot, hajgumit a hajából (sűrű, dús hajú babákról van szó)? Levágatnátok neki?

Figyelt kérdés
Az enyém folyton ezt teszi és nem tudom mit tegyek vele. Pedig szeretném ha hosszabb lenne a haja, d azt sem akarom hogy nyáron szenvedjen. 14 hónapos
2012. jún. 7. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14 hónaposan a rövid haj a praktikus. Még zavarja a csat, ha alszik megizzad a feje, a nyaka.. Vágd le. Majd ha 3 éves lesz akkor lehet növeszteni (ha akarja. Az enyémek hála istennek nem akarták)
2012. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a frufruját vágatom a többit nem, mert szépen göndörödik :) Meg aztán ő is élvezi, amikor fújja a szél. A hajgumit ő sem tűri, szerintem majd később. Egyenlőre még csak ő fodrászol engem :) 21hós
2012. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TKI Ibolya ***** válasza:
Szerintem is csak elől vágd le neki.Én a lányomnak amíg pici volt csak elől vágtam aztán ahogyan nőtt látta milyen szép a másik hajában a csat és a színes gumi és neki is megjött a kedve hozzá.
2012. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lányomnak 4 hónapos kora óta kötöm fel a haját, mert izzadt mindig és sajnáltam levágni, mert aranyos volt. Most 9 hónapos és ha fáradtan akarom átkötni a cofit akkor kiszedi, amúgy nem, megszokta hogy az övé fel van kötve és ez a természetes. Ha nem engedi hogy bekötsd vágd le szerintem, mert melege lesz nyáron nagyon.
2012. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen levágni neki!Az én lányomnak még sosem volt levágva 3 éves elmúlt.Korán kezdtem gumizni neki mert már 6 hónapos korában is hosszú volt a haja.Most majdnem a fenekéig ér.Rakd bele a gumit ,ha kiveszi pár óra múlva ismételd meg.Vagy ha mentek vhová mindig rakjál neki és mondjad hogy azért kell mert a szemedbe lóg,meleged lesz stb.Megfogja szokni olyan természetes lesz neki mint hogy ruhai is van rajta.Csak minden nap gumizd össze.
2012. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Frufru.

Lányom 3-4 éves lett, mire megtűrt valamit is a hajában.

Mostanában már ő kéri... (5 lesz)

2012. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
én még most sem hagyom neki vállig érőnél hosszabbra,és frufruja is van. sztem sem nem praktikus,sem nem szükséges a hosszú haj egy kisgyereknek.
2012. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sókristály ***** válasza:
Kisebbik lányom ugyanilyen, pedig a nővére pici korától imádott frizurázni. Ő meg semmi nem tűr a hajában. Először frufrut vágtam neki, de másfél éves korára akkora volt a haja hátul, ha előrehajolt, alig látott tőle. Na akkor vittem fodrászhoz. Áll fölött érő, kicsit tépett frizurát nyírt neki, azóta is mindig ilyenre vágatjuk. Még csajosabb is, mint hosszú hajjal volt. Amúgy meg lesz még ideje növeszteni.
2012. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is csak elöl vágatok neki belőle, a többi marad. Göndörödik neki rendesen, sajnálnám levágatni.

Mondjuk a gumit megtűri, a csatot néha kiszedi. A hajpánt viszont max fél órát van benne, akkor is csak ha épp nem ér rá foglalkozni vele. :)

Mondjuk én már 4-5 hónaposan elcsatoltam neki sokszor, hogy ne lógjon a szemébe, szóval valamennyire meg is szokta. De ha piszkálja a gumit, csak rá kell szólni, hogy nem szabad, és békén is hagyja.

15 hónapos kislány anyukája.

2012. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én most egy hónapja vágattam a 2 éves lányomnak frufrut, bánom, hogy előtte nem tettem. Örökké a szemébe lógott a haja, mert vagy kiesett a csatt és gumi, vagy kiszedte.


Végre nincs a hajával gond!

2012. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!