Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor áttértetek vacsoránál...

Mikor áttértetek vacsoránál és reggelinél tápszerről másra ( pl. vajas kenyér) alvással nem volt gond? Kibírta reggelig evés nélkül? Mennyi idős volt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

kb.1 éves koráig nem igényelte a reggelit/vacsorát.

a reggelek változóak,valamikor reggel 5-kor kéri a tápszert,de olyan is van,hogy 6fél 7-kor.

17 hónapos

2012. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a vacsorát és reggelit nem váltjuk ki hanem pótoljuk!

felkel, tápi/tej/cici, majd utána jöhet a kenyér, pehely, rántotta, stb. vacsinál pedig nálunk az vált be, hogy este vacsi, fürdés és utána kakaózik a fiam.

ez ovis korban még bőven megmarad :)

2012. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

11 hónapos kora óta eszik rendesen reggelit, 10 hónaposan csipegetett már az enyémből. Ettől függetlenül felébredt, tápszer, utána én kávéztam, híreket olvastam, ő játszott, csináltam reggelit, vagyis kb. 1 óra múlva reggelizett. Este kb. ugyanígy, vacsora és kb. 1 óra múlva fekvés, ágyban tápszer.

15 hónapos, a mai napig így van.

Természetesen nem volt, nincs gond alvással, hiszen így többet eszik. A tápszer már valóban csak kiegészítés.

2012. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel 3 éves korig ajánlott a napi fél liter tejalapú, így a reggeli és esti tejcsi még sokáig megmarad. De ez egy idő után már kevés a babáknak. A fiam 10 hónapos korától reggelizik és vacsizik rendesen, és akkor még éjjel is kérte a tápszert, nem csak reggel és este.

Az unokaöcsém 5 éves, de még mindig reggel, este kakaózik.

Ezeket nem kell "kiváltani", addig ihatják a gyerekek, ameddig jól esik nekik. :)

2012. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Náluk is így van, ahogy írták. reggel ébredés után még az ágyban tej, kakaó, kicsit később reggeli, mikor már észhez tértünk, felöltöztünk, stb. Jó mondjuk 6-7 körül kel, reggeli 8 fél 9 körül.

Vacsi este fürdés előtt, és nálunk megmaradt a rituálé , hogy kakaóval zárjuk a napot. Volt egy időszak, amikor nem akarta az istennek se este a kakaót, de maga a szokás kellett volna, akkor teát ivott... Hm, ő kérte, de úgyanúgy aludt, csak gondolom megunta egy kivcsit. most mikor mit kér este pancsi után...

2012. jún. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!