Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a mosható pelenka...

Melyik az a mosható pelenka amelyik olyan minöségü mint a pampers?

Figyelt kérdés
Ugy értem kicsi és nem nagy csomag,szépen illeszkedik a popsijára,szárazon tartja,nem folyik ki belöle semmi és elég akár 5-6 oránként kicserélni.
2012. jún. 11. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyen sajnos nincs.

a pelenkában kb.3 óra alatt elkezd lebomlani a pisi, ezért muszáj cserélni, mert bántaná a bőrét.


ezt leszámítva sok jó minőségű textilpelus létezik már, de próbálgatva derül ki, melyik válik be. így érdemes 1-1 db-ot beszerezni többféléből, és amelyik beválik, abból venni egy 20as készletet.


sokaknak ez válik be, elég kicsi marad a csomag, ált.2hótól 1 évig tudja használni:

[link]


nekünk ez vált be a nagynak (lassan 2 éves lesz):

[link]


újszülöttnek, kb.9 hóig sima tetrát használt, ez a legolcsóbb, de hajtogatni kell.

2012. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyet nem fogsz találni, de ha belemélyedsz és megszereted a mosható pelusozást, akkor egy idő után, majd az igényeid is mások lesznek és nem lesz probléma, pl. a kis csomag.


Azért a dolog nem reménytelen :)


Én, ha a kis csomagon van a hangsúly, akkor mindenképp betétes megoldást és vékony anyagú külsőt tudok elképzelni.

Ami most hirtelen eszembe jut azok a következők:


- a bumgenius flip


[link]


- a g-diaper


[link]


Van még egy 3. eszemben, de nem tudom a nevét, jövök még ha sikerült előkeresnem.


Visszatérve: ugyanolyan kis csomag ezért sem lehetséges, mert az eldobható pelusban lévő poliakrilát zselék többszörösükre tudnak duzzadni, tehát amikor föladod, akkor az elodbható pelus valóban nagyon kicsi. Ezt textillel nem lehet leutánozni, de nem is biztos, hogy kell.

A másik: 5 órás még talán belefér, működik is textilekkel ugyanúgy, persze itt is minden pisi mennyiség és gyerekfüggő :), de 6 óra, hidd el, eldobhatóban is sok. Tudom, száraz marad a felület, bírja is a pelus, de azért mégis elkezd a babán büdösödni a saját pisije, én ezt eldobhatóban is kerülöm.

2012. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

No, megtaláltam:


[link]


erre gondoltam, itt még az is tetszik, hogy dupla gát van.


Illetve még jó lehet neked valamilyen zsebes pelus is, azok se csinálnak vészesen nagy csomagot. Pl. a coolababy-k egész vékonyak, picik. (bár más szempontból nekem nem a szívem csücskei)

2012. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!