Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-es Pampers pelust 3 csomagga...

1-es Pampers pelust 3 csomaggal blokk ellenében szerintetek visszacserélnek a tescoban? Esetleg levásárolhatom, vagy kicserélhetem nagyobbra?

Figyelt kérdés
Hát nem gondoltam, hogy ilyen hamar kinövi a kisfiam. Csütörtökön lesz 4 hetes, kb. 4 kg körül lehet. Az 1-es pelusból tankoltunk be, de ma már 2x öltöztettem mert kifolyt a pisi, ez ma fordult elő először, adtam rá 2-est, eddig minden ok... De azért 6-7 ezer forintot nem dobnék ki az ablakon ha nem muszáj :-) Szerintetek?

2012. jún. 11. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi vittünk vissza pelust a tecsóba, igaz pár órával a vásárlás után. Nem tudom te mikor vetted. Mi azért vittük vissza , mert máshol olcsóbban (jóval olcsóbban) ráleltünk. Mukk nélkül visszavették. Remélem te is sikerrel jársz, ha esetleg mégsem akkor aukciós oldalakon vagy a védőnőnél kicsit ár alatt biztos el tudod adni.
2012. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vevőszolgálaton dolgoztam a Tescónál,ezért bátran mondom ha bontatlan a csomagolás és megvan a blokk akkor levásárolhatod az értékét!Régen még volt a 3 nap,de úgy tudom ez már megszűnt.
2012. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2012. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amúgy múlt héten kedden vettük!
2012. jún. 11. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vidd vissza nyugodtan, és mond el, hogy nekik is, hogy feltankoltál belőle, de a babád gyorsan kinőtte. 99%, hogy visszaveszik, de az is, hogy le kell vásárolnod, pénzt nem adnak vissza.

Mi Télapóra vettünk a kisfiunknak egy doboz Legót, és ugyanezt megkapta Karácsonyra a nagyszüleitől. Mivel annak nem volt meg a blokkja, kénytelenek voltunk az origi, később kapott Legot a korábbi blokkal visszavinni. Szó nélkül kicserélték, vettünk helyette másik fajtát, pedig majdnem 1 hónap volt a vásárlástól számítva.

2012. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jó, levásárolnám mindenképp! Holnap viszem is vissza :)
2012. jún. 11. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én visszakaptam a pénzem, de mondjuk, ha utalványt adnak sem esek kétségbe :)
2012. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!