Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit énekeljek a Babámnak? 20...

Mit énekeljek a Babámnak? 20 hetes kismama vagyok, szeretnék már most énekelni Neki, amit majd, ha megszületik, akkor is énekelni fogok.

Figyelt kérdés
Kolléganőm mesélte, hogy a fiának énekelte a "tente Baba, tente" dalt és ettől megnyugodott a Baba, miután megszületett, akkor is. De nekem ez a dal olyan gagyi... :-( Ajánlanátok egy jobbat!? Köszi!

2012. jún. 11. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk ami ilyen: Kafkaz - Földlakó

Sokat hallgatta a kisfiam a pocakomban, és "idekint" is imàdja, 9 hónapos és mai napig ha meghallja, "megàll a vilàg". :)

2012. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En terhesen mindig a micimackot enekeltem neki es bevalt:-))) A mai napig is, ha nyugos, ha hisztizik, ha sir valamiert, a micimacko mindig megnyugtatja. 2,5 eves "nagylany"
2012. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerria ***** válasza:

Rövid gyerekdalokat énekeltem, amit ha éjjel kell énekelni sem fárasztó (Pl. Bóbita, lassan jár a csigabiga, stb)Én világ életemben szerettem a gyerekdalokat, és ezen/ezeken soha nem kell gondolkodnom.


Kislányom hasfájós lett, és be is jött, könnyen tudtam ezeket énekelni akár hajnal kettőig is.


Ami biztos, ha most hozzászoktatod egy pár dalhoz (bármilyen is legyen az), az a későbbiekben nyugtatólag fog hatni rá :)


Ui: érdekes én még soha nem énekeltem babámnak a tente babát, pedig már 6 hónapos :D

2012. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármit énekelhetsz, amit szeretsz. Én a Maranoa bölcsődalt és az Indulj el egy útont. Mindig beváltak. :)
2012. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az Édes kisfiam c. számot hallgattam és énekeltem nekik sokat (kb. 20. héten derült ki, hogy fiú ikrek), de érdekes módon mégsem ez nyugtatta meg őket, hanem a telefoncsengésem hangja a mai napig, ami az Egyszer volt, hol nem volt egy icipici házikó.... :)
2012. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szép csillagos az ég


meg még Halász Judit -dalok:)

2012. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!