Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposnak adnátok csibehusi...

9 hónaposnak adnátok csibehusit és ludaskását?

Figyelt kérdés
Persze a ludas sok zöldséggel és gomba nélkül lenne, vagy vegyek ki valamit a fagyasztóból? Gondoltam a sok petrezselyem és zöldség jobb ízt ad a husinak és a rizsnek is. Vagy korai?
2012. jún. 12. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már kaphat csirkehusit. A ludaskásában nem vagyok biztos. Azért megpróbálhatod, de még összeturmixolva. Ha szereti, akkor nagy baj nem lehet (esetleg puki).
2012. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatsz neki. Az én kisfiam is ennyi idős, kapott már mindkettőt.

Nekem pénteken dokinéni azt mondta, hogy tejen, tojáson, aprómagvason vagy ami nagyon allergizál (mogyoró, méz, szója) kívül bármit kaphat - persze ne legyen túl zsíros és túl fűszeres. Szóval ő már azt kapja, amit mi, és már nem is pépesítek, mert van 6 foga, szépen meg tudja rágni.

2012. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod neki mindkettőt.Én a hétvégén pásztor pite-szerűséget csináltam:

pici hagymát,répát,zöldséget(felkockázva),borsót olajon megdinszteltem,darálthúst tettem hozzá,kevés vízet,fűszereket.

Csináltam krumplipürét.Amikor kész lett a husis zöldség,akkor beletettem egy tepsipe és a tetejére simítottam a krumplipürét,majd betettem a sütőbe,40percre(addig amíg a püré teteje kicsit megkérgesedik).Nagyon ízlett a lányomnak,ő 10hónapos.

2012. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok itt a recept,ha érdekel:

[link]

2012. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, végül spenótot kapott, vacsira nem adok neki új ételt, de holnap ebédre ezt kapja.
2012. jún. 12. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!